آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,ترامپ و پوتین

ترامپ: ۹۰ درصد سلاح های اتمی در اختیار روسیه و آمریکا است

رئیس جمهوری آمریکا در ابتدای دیدار با رئیس جمهوری روسیه، خطاب به خبرنگاران اذعان کرد: ۹۰ درصد سلاح های اتمی جهان در اختیار واشنگتن و مسکو…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


دستیار وزیر خارجه آمریکا: آزمایش بمب هیدروژنی کره‌شمالی قواعد بازی را تغییر خواهد داد  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی , دستیار وزیر خارجه آمریکا

دستیار وزیر خارجه آمریکا هشدار داد، در صورتی‌که کره‌شمالی بمب هیدروژنی در اقیانوس آزمایش کند «قواعد بازی تغییر خواهد کرد».

به گزارش ایلنا به نقل از روسیا‌الیوم، دولت آمریکا تأکید کرده است، در صورتی‌که کره‌شمالی دست به آزمایش بمب هیدروژنی در آب‌های اقیانوس آرام بزند «قواعد بازی تغییر خواهد کرد».

 

«سوزان تورنتون» دستیار وزیر خارجه آمریکا در امور شرق آسیا و پاسیفیک، روز گذشته طی کنفرانسی خبری گفت: «اقدام کره‌شمالی به این انفجار( بمب هیدروژنی) یک اقدامی خصمانه و بی‌سابقه علیه تمامی جامعه جهانی محسوب خواهد شد و این اقدام نیازمند واکنش قاطعانه بین‌المللی‌ست.»

 

تورنتون از توضیح درباره نحوه تعامل احتمالی آمریکا با این آزمایش موشکی خودداری و در عین حال تأکید کرد که ایالات متحده آماده است به‌تمامی تهدیدهای تازه علیه آن و متحدانش واکنش نهایی نشان دهد.

 

این دیپلمات آمریکایی همچنین اعلام کرد، تحریم‌‌های اعمال‌شده علیه کره‌شمالی «آخرین فرصت» برای دستیابی به راه‌حلی مسالمت‌آمیز برای بحران در شبه‌جزیره کره است.

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------