آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,نیروهای کُرد

کُردها: عفرین را به کابوسی برای ارتش ترکیه تبدیل می کنیم

منابع کُردی اعلام کردند: به جنگ و گریز در عفرین روی می آوریم و هر منطقه از آنرا به کابوسی برای ارتش ترکیه و مزدورانش تبدیل خواهیم کرد. به…
عرفانی زاده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


استعفای دسته‌جمعی وکلای رییس جمهور سابق کره جنوبی  اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل,رییس جمهور سابق کره جنوبی

وکیل‌های رییس جمهور سابق کره جنوبی، امروز (دوشنبه) پس از تصمیم دادگاه این کشور برای افزایش طول مدت محکومیت وی، در اقدامی اعتراضی، از وکالت او استعفا کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، دادگاه ناحیه‌ای مرکزی سئول اعلام کرد، تمامی هفت وکیل پارک گئون-های، رییس جمهور سابق و زندانی کره جنوبی امروز از وکالت وی استعفا کردند. این اقدام سه روز پس از آن صورت می‌گیرد که دادگاه سئول حکم افزایش شش ماهه حبس پارک را تایید کرد.

 

رییس جمهور سابق کره جنوبی از ماه مارس برای فساد و چند جرم دیگر دستگیر شده است.

 

پارک در جلسه امروز دادگاه، بر بی‌گناهی خود تاکید کرد و خود را "قربانی انتقام سیاسی" دانست که توسط رقیبانش ترتیب داده شده است.

 

وی که شش ماه گذشته را در زندان گذرانده است، این دوران را دوران "تیره روزی و بدبختی" نامید. این اظهارات اولین سخنان پارک پس از دستگیری و آغاز محاکمه‌اش در پرونده فساد است.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------