آخرین اخبار بین الملل


اخبار بین الملل ,خبرهای بین الملل ,خاشقجی

ابراز تردید نمایندگان و سناتورهای آمریکایی بابت اذعان عربستان به قتل خاشقجی

سناتورها و قانونگذاران دو حزب آمریکا تردید خود را بابت اذعان عربستان به مرگ روزنامه‌نگار مخالف سعودی ابراز کرده‌اند. به گزارش ایسنا، به نقل…


استعفای دسته‌جمعی وکلای رییس جمهور سابق کره جنوبی  اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل,رییس جمهور سابق کره جنوبی

وکیل‌های رییس جمهور سابق کره جنوبی، امروز (دوشنبه) پس از تصمیم دادگاه این کشور برای افزایش طول مدت محکومیت وی، در اقدامی اعتراضی، از وکالت او استعفا کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، دادگاه ناحیه‌ای مرکزی سئول اعلام کرد، تمامی هفت وکیل پارک گئون-های، رییس جمهور سابق و زندانی کره جنوبی امروز از وکالت وی استعفا کردند. این اقدام سه روز پس از آن صورت می‌گیرد که دادگاه سئول حکم افزایش شش ماهه حبس پارک را تایید کرد.

 

رییس جمهور سابق کره جنوبی از ماه مارس برای فساد و چند جرم دیگر دستگیر شده است.

 

پارک در جلسه امروز دادگاه، بر بی‌گناهی خود تاکید کرد و خود را "قربانی انتقام سیاسی" دانست که توسط رقیبانش ترتیب داده شده است.

 

وی که شش ماه گذشته را در زندان گذرانده است، این دوران را دوران "تیره روزی و بدبختی" نامید. این اظهارات اولین سخنان پارک پس از دستگیری و آغاز محاکمه‌اش در پرونده فساد است.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------