آخرین اخبار بین الملل


اخبار بین الملل ,خبرهای بین الملل ,  مون جائه این

مون جائه این: مذاکرات با رهبر کره شمالی سازنده بود/ نامه جدیدی از جانب اون برای ترامپ می‌برم

رییس جمهور کره جنوبی پس از پایان سفرش به کره شمالی به کشورش بازگشت و مذاکراتش با رهبر همسایه شمالی را گامی در راستای پیشبرد مذاکرات خلع…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


ماکرون تحریم مالی کشورهای اروپایی مخالف مهاجران را خواستار شد اخبار بین الملل ,خبرهای بین الملل ,ماکرون
رئیس جمهوری فرانسه به حمایت از تحریم‌های مالی علیه کشورهای عضو اتحادیه اروپا پرداخت که از پذیرش مهاجران امتناع می‌کنند. 

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه در نشست خبری در کنار پدرو سانچز، نخست وزیر جدید اسپانیا گفت: ما کشورهایی را که از منافع اتحادیه اروپا بسیار زیاد استفاده می‌کنند اما مدعی منفعت ملی خود در زمان رویارویی با مساله مهاجران هستند، نمی توانیم بپذیریم. من حامی تحریم‌های مالی علیه این کشورها هستم.

 

رهبران دو کشور پیش از نشست درباره مساله مهاجران از ایجاد مراکزی برای پناهجویان خبر دادند که تا زمان بررسی درخواست‌هایشان در این مکان‌ها نگهداری می‌شوند.

 

این مراکز قرار است در نزدیکی مکان‌هایی ایجاد شوند که مهاجران اغلب برای نخستین بار وارد اروپا می‌شوند.

 

ماکرون همچنین ادامه داد: ما حامی ایجاد این مراکز برطبق کمیسیون عالی آوارگان سازمان ملل هستیم.

 

هنوز هیچ مرکزی برای نگهداری از پناهجویان در زمان بررسی درخواست‌هایشان وجود ندارد، مگر تعداد کمی که توسط کمیسیون عالی آوارگان سازمان ملل در یونان و ایتالیا به وجود آمده است.

 

رئیس جمهوری فرانسه ادامه داد، مهاجرانی که درخواست پناهجویی‌شان پذیرفته نشده، باید به صورت مستقیم به کشورهای مبدا برگردند نه اینکه از طریق یک کشور ثالث این اتفاق بیفتد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------