آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخباربین الملل,کاخ سفید

اختلاف‌نظر سناتورهای جمهوری‌خواه با کاخ سفید درباره لغو تحریم‌های روسیه

حدود ۱۰ تن از جمهوری‌خواهان سنای آمریکا بر سر برداشته شدن تحریم‌ها علیه روسیه سمت‌وسوی خود را از کاخ سفید جدا کرده‌اند. به گزارش ایسنا، این…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


ترامپ: اوباما بابت مداخله انتخاباتی روسیه کاری نکرد اخبار بین الملل ,خبرهای بین الملل , ترامپ
رئیس‌جمهوری آمریکا امروز دوشنبه در پیامی توئیتری گفت که باراک اوباما توجه اندکی به اتهام‌زنی اف‌بی‌آی به روسیه بابت مداخله در انتخابات داشت و وقتی که او انتخاب شد آنها این مساله را جدی گرفتند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، در پیام توئیتری دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا آمده است: باراک اوباما، رئیس‌جمهوری وقت آمریکا گمان می‌کرد هیلاری کج و کوله در انتخابات پیروز می‌شود. بنابراین وقتی اف‌بی‌آی درباره مداخله روسیه به او اطلاع داد، گفت که چنین اتفاقی نمی‌افتد، مساله مهمی نیست و کاری هم نکرد. اما وقتی من پیروز شدم، این مساله مهم شد و "شکار جادوگر جعلی به رهبری بازرس استراک" به راه افتاد!

 

رئیس‌جمهوری آمریکا در سخنانش به هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات‌های آمریکا در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا و بازرس پیتر استراک اشاره داشت. استراک از عوامل اف‌بی‌آی است که ترامپ را حین کمپین انتخابات مورد انتقاد قرار داد.

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------