آخرین اخبار بین الملل


اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,ترزا می

ترزا می: همه‌پرسی مجدد برای بریگزیت، مردم را بی‌اعتماد می‌کند

نخست وزیر انگلیس امروز (دوشنبه) در پارلمان این کشور خواهد گفت که همه‌پرسی مجدد درباره خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا "اعتماد مردم را از بین…


داعش از طلا و نقره برای تطمیع مزدورانش استفاده می کند اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل  ,
رسانیه روسی راشا تودی گزارش داد که تروریست های داعش با پرداخت مشوق های مالی نظیر طلا و نقره و یا وعده اعطای خودرو به عنوان هدیه، از عوامل مزدور خود می خواهند اهداف مورد نظر را مورد حمله قرار دهند. 

این رسانه روسی در گزارش خود نوشت براساس اسنادی که از تروریست های داعش در موصل عراق به زبان عربی به دست آورده است، این گروه تروریستی به عوامل خود وعده می دهد که اگر بتوانند یک بالگرد یا هواپیمای دشمن را ساقط کنند و یا اقدام به حمله شیمیایی کنند، پاداش های مالی قابل توجه دریافت خواهند کرد.

 

برخلاف آنچه که خیلی ها تا کنون تصور می کردند، هدف کسانی که به عنوان عوامل گروه تروریستی داعش به این گروه ملحق می شوند، هرگز اهداف آرمانی و برخاسته از اعتقاد آنها نیست بلکه اسنادی که اخیرا از این گروه تروریستی بدست آمده، نشان می دهد مشوق های مالی از دلایل اصلی است که به داعش در یارگیری های خود کمک می کند.

 

این گزارش مهر تاییدی دیگر بر این مهم است که تروریست های داعش از حمایت مالی قابل توجهی از سوی برخی قدرت های جهانی و حکومت های منطقه ای از جمله آمریکا و رژیم سعودی بهره مند هستند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------