آخرین اخبار بین الملل


اخباربین الملل,خبرهای  بین الملل ,جنگندۀ سوخو روسیه

تصاویر نزدیکی خطرناک جنگنده روس به هواپیمای آمریکا

فرماندهی نیروهای آمریکایی در اروپا تصاویری از نزدیک شدن یک جنگندۀ سوخو 27 روسیه به یک هواپیمای RC-135U آمریکا منتشر کرد. به گزارش العالم؛…
بیتوته
رستوران,رستوران گیلار


روسیه: آمریکا از تصمیم شتابزده درباره کره‌شمالی بپرهیزد  اخبار بین الملل ,خبرهای بین الملل, روسیه

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد، مسکو امید دارد که واشنگتن از اتخاذ تصمیمات شتاب‌زده در رابطه با کره‌شمالی پرهیز کند.

 به گزارش ایسنا، ماریا زاخاروا، سخنگوی دستگاه دیپلماسی روسیه اعلام کرد، کشورش امیدوار است آمریکا در ابتدا تمامی مسائل کره شمالی را بررسی و ارزیابی کند و سپس دست به اقدام بزند. 

 

وی تصریح کرد: همکاران آمریکایی ما یک عادت بسیار بد دارند؛ آن‌ها ابتدا دست به اقدام می‌زنند و سپس به مسائل نگاه می‌کنند. 

 

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت: بسیار مطلوب خواهد بود اگر در مورد اوضاع کره شمالی رویکرد متفاوتی اتخاذ شود و در ابتدا، ارزیابی کاملی از اوضاع به عمل آید تا پس از آن راهبرد مناسب و اقدامات و موضع‌گیری‌های مربوطه صورت گیرد. 

 

پیش از این، معاون اول رئیس‌جمهوری آمریکا گفت، حملات نظامی این کشور در افغانستان و سوریه نشان‌دهنده تغییراتی در راهبرد واشنگتن است که این تغییر شامل برنامه‌های هسته‌ای کره شمالی نیز می‌شود.

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------