آخرین اخبار سیاسی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,وزیر کشور

وزیر کشور ؛ تشکیل کمیته‌ای با همکاری وزارت خارجه، اقتصاد و اطلاعات برای مقابله جدی با قاچاق کالا

وزیر کشور اعلام کرد: امروز کمیته‌ای تشکیل شد که در این کمیته تلاش می‌کنیم با همکاری وزارت خارجه، گمرک، وزارت امور اقتصادی و دارایی و وزارت…


اعلام آمادگی اعضای حزب اعتماد ملی استان تهران برای پیوستن به حزب «منتجب‌نیا»اخبار,اخبار سیاسی,حزب اعتماد ملی

اعضای حزب اعتماد ملی استان تهران اعلام داشته‌اند در کنگره حزب اعتماد ملی که از سوی الیاس حضرتی قرار است در تهران برگزار شود، شرکت نمی‌کنند.

به گزارش فارس، حزب‌ اعتماد ملی استان تهران با اکثریت آرای اعضای شورای ۲۱ نفره خود، کنگره ۱۳۹۷/۷/۶ حزب اعتماد ملی را یک رفتار تشکیلاتی نادرست و اقدام بر خلاف اساسنامه حزب اعتماد ملی و آرمان های مندرج در مرامنامه حزب در سال ۱۳۸۴ و سخنان کلیدی رهبران حزب در سال‌های فعالیت حزب دانستند.

 

اعضای حزب اعتماد ملی استان تهران اعلام داشته‌اند در کنگره حزب اعتماد ملی که از سوی الیاس حضرتی قرار است در تهران برگزار شود، شرکت نمی‌کنند.

 

سمیه طهماسبی، حجت الاسلام علی محمد علیپور، محمدعلی امامی، قربانعلی قائمی، مرتضی جمال پور،‌ عبدالحسین هزارخانی،‌ عبدالرضا قلاوند،‌ محسن رفیعی فر،‌ مصطفی مختاری، رسول موذن و رکابعلی کشاورز ضمن استعفاء از عضویت موثر در حزب اعتماد ملی، به همراه هم اندیشان حزبی خود در سراسر کشور آمادگی خود را برای پیوستن به حزب جدید که رسول منتجب نیا تاسیس آن را نوید دادند، اعلام کردند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------