آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,حمیده زرآبادی

زرآبادی: رفراندوم محلی می‌تواند درباره موضوعات مختلف برگزار شود

یک عضو فراکسیون امید با اشاره به لایحه رفراندوم محلی گفت: این رفراندوم می‌تواند در موضوعات مختلف هم برگزار شود اما این امر به آن تصمیم گیری…


دستور کروبی از حصر: شورای اجرایی حزب اعتماد ملی را تشکیل دهیداخبار,اخبار سیاسی,اعتماد ملی

مهدى کروبی دبیر کل محصور حزب اعتماد ملی طی نامه‌ای خطاب به الیاس حضرتی، از او خواست تا شورای اجرایی این حزب را تشکیل دهد.

به گزارش اعتمادآنلاین، شیخ مهدی کروبی دبیرکل حزب اعتماد ملی طی‌ نامه‌ای خطاب به الیاس حضرتی از او خواست تا شورای اجرایی حزب اعتماد ملی را تشکیل دهد.

 

در این نامه اشاره شده است که با توجه به عدم تمایل رسول منتجب‌نیا برای مدیریت شورای اجرایی حزب اعتماد ملی، این مسئولیت با توجه به سوابق الیاس حضرتی به او واگذار شده است.

 

مهدی کروبی در این نامه تاکید کرده است که اتخاذ تصمیم نهایی در موارد کلان پس از مشورت با او انجام شود؛ کروبی همچنین خواسته است تا گزارش و صورتجلسات نیز از طریق اعضای خانواده برای او ارسال شود.

 

دبیر کل حزب اعتماد ملی همچنین نوروز زاده، حق‌شناس، شکوری، گرامی مقدم، دوستی، اعظم سقطی و رئوف قادری را به عنوان اعضای شورای اجرایی حزب اعتماد ملی معرفی کرده است.

 

متن نامه دبیرکل محصور این حزب به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی

برادر گرامی‌ جناب آقای الیاس حضرتی

سلام علیکم؛

 

نظر به اینکه دوست و برادر گرامی‌مان حجت‌السلام والمسلمین منتجب‌نیا بنا به دلائلى تمایل به حضور و مدیریت شورای اجرایی حزب اعتماد ملى را ندارند، لذا از جنابعالی که از همکاران ارزشمندمان هستید و بحمدلله سابقه درخشانی در دوران دفاع مقدس دارید می‌خواهم که برای پایان دادن به برخی اختلاف سلیقه‌ها و همچنین حرکت مستمر و روبه جلوی این حزب، شورای مورد نظر که در راستای تفویض وظائف و اختیارات دبیرکل مطابق اساسنامه حزب تشکیل خواهد شد را در اسرع وقت با حضور افراد زیر فعال و مدیریت کنید.

 

1. آقای مهندس نوروززاده

2. دکتر محمد جواد حق‌شناس

3. حجت‌السلام والمسلین شکوری

4. دکتر اسماعیل گرامی‌مقدم

5. حجت السلام والمسلمین بیگدلی

6. آقای اسماعیل دوستی

7.سرکار خانم اعظم سقطی

8.آقای رئوف قادری

 

لازم به ذکر است که اتخاذ تصمیم نهایی در موارد کلان پس از مشورت با این‌جانب انجام خواهد شد. گزارش و صورتجلسات را نیز از طریق اعضای خانواده ارسال فرمائید. 

 

فرصت را غنمیت شمرده و بار دیگر بر اهمیت کار حزبی در کشور اشاره می‌کنم. در شرایطی که حزب گریزان و حزب ستیزان فضای کار را برای احزاب مستقل بس سخت کرده‌اند، لازم است اشخاص حقیقی و حقوقی که بارها بر نقش و جایگاه احزاب تأکید کرده‌اند در عمل امکان فعالیت مؤثر احزاب را در کشور رقم زنند و به جای اتکا بر نظرات و آرای‌ اشخاص با رویکردی حزبی، زمینه حضور و فعالیت احزاب اصلاح‌طلب را در فرایند تصمیمات مهم و اثر گذار فراهم آورند.

 

در پایان لازم می‌دانم بار دیگر از تلاش‌های مستمر قائم‌مقام محترم حزب، دوست و برادر ارجمندم حجت‌السلام والمسلمین منتجب‌نیا که از بدو تشکیل این حزب نفش ارزنده‌ای در آن داشته‌اند و دارند تشکر و قدردانی کنم. 

 

توفیق و سلامت شما و دیگر عزیزان حزب را از درگاه احدیت مسئلت دارم.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------