آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,مصطفی کواکبیان

کواکبیان: بخشی از بدنه حکومت علیه بخش دیگر فشار وارد می‌کند/ دوره لباس شخصی و نیروهای خودسر گذشته است

دبیر کل حزب مردم سالاری با بیان اینکه 'نباید عملکرد دولت پای اصلاح طلبان نوشته شود'، گفت: ما باید یک مرزبندی میان خودمان هم داشته باشیم،…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


تصمیم شورای شهر مشهد برای عدم موضع‌گیری اعضا نسبت به تجمعات اعتراضیاخبار,اخبار سیاسی,شورای شهر مشهد

یکی از اعضای شورای شهر مشهد اعلام کرد که این شورا تصمیم گرفته که اعضای شورای شهر درباره حوادث روز پنج شنبه مشهد مصاحبه و موضع گیری نکنند.

یک عضو شورای شهر مشهد که نخواست نامش فاش شود در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین اعلام کرد که بر اساس تصمیم امروز (جمعه) شورای شهر مشهد قرار شد که مواضع این شورا در قالب یک بیانیه منتشر شود.

 

این عضو شورای شهر توضیحی درباره علت این تصمیم شورای شهر مشهد نداد.

 

روز گذشته در شهر مشهد تجمعی برگزار شد که در نهایت با ورود نیروهای امنیتی پایان یافت. سرپرست دادسرای انقلاب مشهد اعلام کرد که ۵۲ نفر در تجمع غیرقانونی امروز در میدان شهدای مشهد بازداشت شدند.

 

امروز اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری به برخی از اتفاقاتی که این روزها در کشور می‌افتد اشاره کرد و گفت: مسائل اقتصادی را بهانه کرده‌اند که به نظر می آید پشت این قضیه مساله دیگری باشد که حتماً باید شناسایی شود. کسانی که بانی این قضایا در کشور هستند دود آن به چشم خودشان خواهد رفت؛ آنها فکر می‌کنند که با این کار به دولت آسیب می‌زنند.

 

اعتمادآنلاین

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------