آخرین اخبار سیاسی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , قاسمی

قاسمی: درباره سیاست موشکی ایران شفاف‌سازی می‌کنیم ولی مذاکره نه/ پرونده گرجستان مفتوح است

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به سفر اخیر ظریف به قطر برای شرکت در نشست بین‌المللی دوحه اظهار کرد: در حاشیه این سفر وزیر امورخارجه…


تصمیم شورای شهر مشهد برای عدم موضع‌گیری اعضا نسبت به تجمعات اعتراضیاخبار,اخبار سیاسی,شورای شهر مشهد

یکی از اعضای شورای شهر مشهد اعلام کرد که این شورا تصمیم گرفته که اعضای شورای شهر درباره حوادث روز پنج شنبه مشهد مصاحبه و موضع گیری نکنند.

یک عضو شورای شهر مشهد که نخواست نامش فاش شود در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین اعلام کرد که بر اساس تصمیم امروز (جمعه) شورای شهر مشهد قرار شد که مواضع این شورا در قالب یک بیانیه منتشر شود.

 

این عضو شورای شهر توضیحی درباره علت این تصمیم شورای شهر مشهد نداد.

 

روز گذشته در شهر مشهد تجمعی برگزار شد که در نهایت با ورود نیروهای امنیتی پایان یافت. سرپرست دادسرای انقلاب مشهد اعلام کرد که ۵۲ نفر در تجمع غیرقانونی امروز در میدان شهدای مشهد بازداشت شدند.

 

امروز اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری به برخی از اتفاقاتی که این روزها در کشور می‌افتد اشاره کرد و گفت: مسائل اقتصادی را بهانه کرده‌اند که به نظر می آید پشت این قضیه مساله دیگری باشد که حتماً باید شناسایی شود. کسانی که بانی این قضایا در کشور هستند دود آن به چشم خودشان خواهد رفت؛ آنها فکر می‌کنند که با این کار به دولت آسیب می‌زنند.

 

اعتمادآنلاین

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------