بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


واکنش باقری درمنی به خبر رابطه‌اش با بابک زنجانی و پاسخ‌های یک فرد آگاه به ادعاهایشاخبار,اخبار سیاسی,باقری درمنی و بابک زنجانی

حمید باقری درمنی که به دلیل افساد فی الارض از طریق کلاهبرداری به اعدام محکوم و حکم او تأیید شده است، با طرح برخی ادعاها به خبر رابطه‌اش با بابک زنجانی واکنش نشان داد که یک فرد آگاه به این ادعاها پاسخ داد.

علیزاده‌طباطبایی وکیل حمیدباقری درمنی که اخیرا حکم اعدام او به تأیید دیوان عالی کشور رسیده است درباره تلاش موکلش برای جلوگیری از بازداشت بابک زنجانی واکنش نشان داد و در گفت‌وگو با تسنیم گفت: باقری‌درمنی در تماس تلفنی از زندان اعلام کرده است که از سال 85 ممنوع‌المعامله بوده و حق استفاده از چک را نداشته است که بخواهد برای بابک زنجانی چک 10 میلیارد تومانی بکشد.

 

پس از این اظهار نظر علیزاده طباطبایی، خبرنگار تسنیم موضوع را با یک فرد آگاه در پرونده در میان گذاشت و منبع مذکور در پاسخ به ادعای صورت گرفته از سوی باقری درمنی عنوان کرد: این ادعا کذب محض است؛ در بازرسی از منزل باقری درمنی و محل کار وی دسته چک‌های متعدد استفاده شده و استفاده نشده شرکت‌ها و سربرگ‌های سفید و امضا شده‌ای که فقط لازم بود پر شود پیدا شد که همگی این موارد صورت جلسه شده است و باقری درمنی از دسته چک‌های سفید امضای دیگر افراد برای کارهای خود نیز استفاده می‌کرده است.

 

وی با اشاره به اینکه در بازرسی‌های صورت گرفته در تاریخ‌های 14  تا 16 اسفندماه سال 1391 که از منزل و محل کار باقری درمنی و مسلمی و شرکت‌های وابسته صورت گرفته، این اسناد کشف شده و در صفحات جلد 68 پرونده موجود است، افزود: در جلد 145 پرونده سند مربوط به ممنوع المعاملگی باقری درمنی موجود است که در آن تاریخ اجرای ممنوع المعاملگی وی سال 89 است نه سال 85.

 

این منبع آگاه در ادامه عنوان کرد: گروه باقری درمنی که از تیم‌های مختلف تشکیل شده است یک تیم جعل حرفه‌ای نیز داشته که این افراد امکان جعل هر سندی را برای وی فراهم می‌کرده‌اند.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------