بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


زرآبادی: رفراندوم محلی می‌تواند درباره موضوعات مختلف برگزار شوداخبار,اخبار سیاسی,حمیده زرآبادی

یک عضو فراکسیون امید با اشاره به لایحه رفراندوم محلی گفت: این رفراندوم می‌تواند در موضوعات مختلف هم برگزار شود اما این امر به آن تصمیم گیری نهایی که در موضوعات مختلف اتخاذ می‌شود بستگی دارد.

سیده حمیده زرآبادی در گفت‌و‌گو با ایلنا، درباره پیش‌نویس لایحه رفراندوم محلی که اخیرا توسط معاونت‌ حقوقی ریاست جمهوری تدوین شده است، اظهار کرد: به هرحال این لایحه می‌تواند خیلی تاثیرگذار باشد مردم هم می‌خواهند نسبت به مشکلاتی که دارند، نظر خود را ارائه دهند.

 

وی تاکید کرد: در لایحه رفراندوم محلی نظر مردم می‌تواند تاثیرگذار باشد و درنظر گرفته شود تا مشکلاتی که دارند از این طریق برطرف شود.

 

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به شرایطی که در هر شهر و روستا وجود دارد و با توجه به تصمیم‌گیری‌هایی که انجام می‌شود این رفراندوم می‌تواند در موضوعات مختلف هم برگزار شود اما این امر به آن تصمیم‌گیری نهایی که در موضوعات مختلف اتخاذ می‌شود بستگی دارد.

 

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس دهم یادآور شد: موضوع رفراندوم در قانون اساسی ما وجود دارد و نهایتا با تصمیم‌گیری‌های نهایی که در این باره انجام می‌شود، می‌تواند این نوع رفراندوم برگزار شود.

 

زرآبادی با اشاره به تدوین این لایحه گفت: لوایح با بررسی‌های کارشناسی دولت تدوین می‌شود و نمایندگان بیشتر طرح‌ها را ارائه می‌دهند اما قاعدتا از کمیسیون‌ها و فراکسیون‌های مرتبط با این موضوع هم نظرخواهی می‌شود.

 


----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------