بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


استیضاح وزیر علوم از دستور کار مجلس خارج شداخبار,اخبار سیاسی,مصنور غلامی

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم گفت: طرح استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از دستور کار مجلس شورای اسلامی خارج شد.

به گزارش ایسنا،‌ دکتر سیمایی صراف در این خصوص اظهار کرد: طرح استیضاح وزیر علوم که با ۸۲ امضا و در ۱۰ محور تقدیم هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی شده بود، مطابق آیین‌نامه داخلی مجلس با حضور نمایندگان، استیضاح‌کنندگان و وزیر علوم در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بررسی شد.

 

وی تصریح کرد: دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طی ۴ ساعت به همه محورهای استیضاح به طور مبسوط پاسخ گفت و از عملکرد وزارت علوم در یک‌سال گذشته دفاع کرد.

 

به گفته معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، ۷۵ نفر از امضاکنندگان از توضیحات وزیر علوم قانع شده و از استیضاح منصرف شدند و البته ۷ نفر انصراف ندادند.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، معاون حقوقی وزیر خاطرنشان کرد: من به سهم خود از کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و سایر نمایندگان که با حوصله و حسن نیت، به گزارش وزیر علوم، تحقیقات و فناوری توجه کردند، سپاسگزارم و امیدوارم با تعامل مجلس و دولت، مجموعه بزرگ وزارت علوم در مسیر بهبود کیفیت آموزش عالی گام‌های استوارتری بردارد.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------