بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


عارف: مسئولان دانشگاه آزاد پاسخگوی واقعه تلخ باشنداخبار,اخبار سیاسی,عارف

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ضمن تسلیت درگذشت تعدادی از دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات در حادثه واژگونی اتوبوس، تاکید کرد که مسئولان دانشگاه آزاد باید پاسخگوی این واقعه تلخ باشند.

به گزارش ایسنا، محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید در پیامی اظهار کرد: هنوز یک هفته از فاجعه دردناک آتش گرفتن تعدادی از دانش‌آموزان عزیز در زاهدان نمی‌گذرد که حادثه دلخراش اتوبوس حامل دانشجویان در دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات به وقوع پیوست که متاسفانه منجر به درگذشت تعدادی از سرمایه‌های گرانقدر کشورمان شد.

 

عصر امروز در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات درخصوص این حادثه گزارش اولیه‌ای ارائه و قرار شد دو تن از همکارانم در کمیسیون ضمن بررسی‌های همه‌جانبه و صحبت با مسئولان دانشگاه آزاد و دانشجویان، گزارش تکمیلی برای کمیسیون آموزش و تحقیقات آماده کنند.

 

مطمئناً مسئولان دانشگاه آزاد باید پاسخگوی این واقعه تلخ باشند و شایسته نیست با جان دانشجویان عزیز که سرمایه‌های ارزشمند کشورمان هستند از سوی سهل‌انگاری و بی‌تدبیری بازی شود.

 

ضمن تسلیت درگذشت عزیزان دانشجو، به خانواده‌های محترم آنان و جامعه دانشگاهی کشور برای بازماندگان آنان صبر و اجر از خداوند منان مسألت می‌کنم و امیدوارم با تلاش پرسنل زحمتکش بهداشت ودرمان کشور مصدومین این حادثه به بهبودی کامل دست پیدا کنند.

 

ظهر امروز اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد دچار حادثه شد که به دنبال آن تاکنون 9 نفر کشته و تعدادی زخمی شدند.

 


----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------