پاسخ یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه به این سوال که چرا 8 سال کشور را به دست کسی سپردید که می‌گویند بیمار روانی است؟اخبار,اخبار سیاسی,حمیدرضا ترقی

حمیدرضا ترقی در پاسخ به این سوال که چرا 8 سال کشور را به دست کسی سپردید که می‌گویند بیمار روانی است؟ گفت: برای شما متاسفم.

به جز تعداد اندکی از نزدیکانش، همه حامیان دیروزش اطرافش را خالی کرده‌اند و او را تنها مقصر می‌دانند؛ انتقادها از رئیس «دولت انقلابی و خدمت گذار» به جایی رسیده که او را دروغگو و بیمار روانی خطاب می کنند که باید در تیمارستان بستری شود! محمدرضا ترقی، عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی که یکی از حامیان محمود احمدی نژاد و دولت های او بود در گفتگو با اعتمادآنلاین حاضر به توضیح نشد چرا اصولگرایان 8 سال کشور را به دست کسی سپردند که می‌گویند بیمار روانی است! 

 

نظرتان درباره رفتارهای اخیر آقای احمدی نژاد و اطرافیان ایشان چیست؟ 

من راجع به آقای احمدی نژاد صحبت نمی کنم.

 

چرا صحبت نمی کنید؟

برای اینکه ارزش وقت ما از این بیشتر است.

 

شما از حامیان آقای احمدی‌نژاد بودید و آن زمان برای دفاع وقت می گذاشتید اما...

آن حمایت برای 8، 9 سال پیش است.

 

بالاخره حامی بودید و گذشت زمان مساله را عوض نمی کند. مگر زمانش مهم است که چه زمانی حامی بودید؟

بله مهم است.

 

مهم این است که شما حامی ایشان بودید. امروز اصولگرایان انتقادهایی به احمدی نژاد وارد می کنند که اصلاح طلبان در دولت های نهم و دهم آن اعتراض ها را داشتند. آن زمان اصولگرایان، اصلاح طلبان را به خاطر انتقادهایشان به احمدی نژاد مورد حمله قرار می دادند؛ مثلا اصلاح طلبان می گفتند آقای احمدی نژاد دورغگوست اما اصولگرایان شدیدا به اصلاح طلبان اعتراض می کردند. اما این اصولگراها هستند که می گویند احمدی نژاد دروغگوست!

الان کی دروغگو نیست؟!

 

من سوالم چیز دیگر و واضح بود... 

یعنی شما الان همیشه راست می گویید؟! دولت آقای روحانی همیشه راست می گوید؟!

 

چرا شما پای دولت را وسط می آورید؟

فرقی نمی کند، شما پای دولت قبلی را وسط می آورید. الان هم دولت جدید است؛ چه فرقی می کند؟

 

سوالم این است که....

من درباره این موضوع اصلا حرف نمی زنم.

 

چرا؟ من الان از شما درباره 9 دی از شما سوال بپرسم جواب می دهید؟

بله. درباره 9 دی بله. ولی وقتمان را صرف مسائلی که همه اش حاشیه است و حواس مردم را از مسائل غیراصلی دور می کند، نمی کنیم.

 

نه آقای ترقی حاشیه ای نیست؛ 8 سال کشور دست آقای احمدی‌نژاد و اطرافیان ایشان بود؛ احمدی نژادی که الان آقای اژه‌ای می گوید روانی است! چرا به این مساله می‌گویید مساله حاشیه ای؟ 8 سال کشور دست اینها بود؛ کسانی که شما الان به آنها می گویید روانی، دروغگو که باید در تیمارستان بستری شوند! شما باید بگویید چرا حامی چنین افرادی بودید و کشور را 8 سال به آنان سپردید؟ 

متاسفم برای شما. خداحافظ.

 

اعتمادآنلاین

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------