آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,هاشم زایی

هاشم زایی: نجفی و رحمانی گزینه‌های نهایی وزارت صنعت/ روحانی یکشنبه فقط وزرای کار و اقتصاد را معرفی می‌کند

نماینده مردم تهران از معرفی دو گزینه برای وزارتخانه‌های کار و اقتصاد خبر داد و نجفی نماینده تهران را گزینه مناسبی برای وزارت صنعت دانست.…


وکیل بابک زنجانی: قرار شد کارها به صورت محرمانه پیش روداخبار,اخبار سیاسی,بابک زنجانی

وکیل بابک زنجانی درباره دیدار با شرکای خارجی زنجانی برای بازپس‌گیری اموال تاکید کرد: اقداماتی در حال انجام است اما برای اینکه به نتیجه برسد قرار شده تا طرفین با حفظ جنبه محرمانه قضیه، کار را پیش ببرند. بنابراین قرار نیست فعلا موضوع رسانه‌ای شود.

رسول کوهپایه‌زاده وکیل متهم نفتی بابک زنجانی درباره روند پیگیری پرونده موکلش در گفت‌و‌گو با اعتمادآنلاین با بیان اینکه فعلا خبر قابل عرضی نیست گفت: به محض اینکه به نتیجه‌ای برسیم حتما آن را رسانه‌ای خواهم کرد.

 

وکیل بابک زنجانی همچنین در پاسخ به این سوال که قرار شده بود تا دیدارهایی با شرکای خارجی زنجانی برای بازپس‌گیری اموال انجام شود، نتیجه این دیدارها چه بوده است، تاکید کرد: اقداماتی در حال انجام است اما برای اینکه به نتیجه برسد قرار شده تا طرفین با حفظ جنبه محرمانه قضیه کار را پیش ببرند. بنابراین قرار نیست فعلا موضوع رسانه‌ای شود.

 

او در ادامه افزود: در پاسخ به شما می‌گویم که فعلا مطلب خاصی نیست و هر زمانی که موضوع قابل بیان باشد آن را رسانه‌ای خواهیم کرد.

 

کوهپایه‌زاده همچنین در پاسخ به این سوال که با این اوصاف یعنی بابک زنجانی مجدد درخواست مهلت کرده تا روند این مذاکرات تکمیل شود، عنوان کرد: من چنین صحبتی نکردم.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------