آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,محمد جواد فتحی

روایت محمد جواد فتحی از دلایل استعفایش از مجلس

نماینده اصلاح‌طلب تهران می‌گوید در این سال‌های نمایندگی‌اش بارها مشکلات ساختاری نسبت به نظام قانون‌گذاری را متذکر شده‌ اما هیچ اقدام اصلاحی…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


میرزایی نیکو: جلسه فراکسیون امید برای بررسی بازداشت دانشجویان تشکیل می‌شود/ دستگیری دانشجویان خوب نیستاخبار,اخبار سیاسی,قاسم میرزایی نیکو

یک نماینده مجلس از جلسه فراکسیون امید در روز یکشنبه به منظور بررسی حوادث اخیر و بازداشت دانشجویان خبر داد.

قاسم میرزایی نیکو نماینده دماوند و عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در گفت و گو با  اعتمادآنلاین با اشاره به بازداشت دانشجویان، گفت: از شکل دستگیری، مسایل مربوط به دستگیری و سوابق افرادی که دستگیر شده اند بی اطلاع هستم. 

 

وی تصریح کرد: اما ظاهرا قرار بوده به دلیل ایجاد امنیت و برای کنترل وضعیت کسانی را که در مسیرهای غیر معقول حضور داشتند دستگیر کردند اما متاسفانه متوجه شدم تعداد زیادی از دانشجویان را گرفته اند و این موضوع خوب نیست. فردا در جلسه شورای برنامه ریزی فراکسیون امید قرار است بر روی این موضوع بحث، بررسی و تصمیم گیری شود.

 

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: با توجه به تصمیماتی که گرفته می شود، با مسئولین مربوطه تماس خواهیم گرفت و به آنها نامه می زنیم. البته کسانی که متولی این امر هستند تذکر داده اند که به زودی بازداشتی ها آزاد می شوند اما چند روز می گذرد و برخی از بازداشت شدگان آزاد نشده اند و خانواده هایشان نیز از وضعیت آنها بی اطلاع هستند. این موضوع نگران کننده است.

 

میرزایی نیکو افزود: سخنگوی فراکسیون امید، در خصوص جلسه فردا شورای برنامه ریزی نسبت به عکس العملی که فراکسیون قرار است داشته باشد صحبت خواهد کرد.

 

وی یادآور شد: نمی دانم به چه علت این دانشجویان را دستگیر کرده اند و شاید بخش های امنیتی و اطلاعاتی دلیل و مطلبی دارند. اما در کلیت اگر مشکل امنیتی وجود نداشته باشد باید این سوال را از مسئولین ذی ربط پرسید که چرا دانشجویی که در اعتراضات شرکت نکرده اند و در خانه خودشان و در شهر دیگری بودند را بازداشت کردند ؟ 

 

میرزایی نیکو  گفت: در جلسه عصر فردا در فراکسیون امید به صورت مفصل بر روی حوادث اخیر و مسایل داخلی کشور بحث خواهیم کرد و نتایج آن را به سمع و نظر همگان می رسانیم.

 

این نماینده مجلس در خصوص راهکار حل مشکلات مردمی که در تجمعات شرکت کردند، اظهارداشت: باید ریشه این مسایل و مشکلات حل شود. اگر دروغ، فساد، تزویر و ریا از کشور رخت برنبندد همین آش و همین کاسه است.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------