آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,محمدرضا عارف

انتقاد «عارف» از کسانی که خود را سخنگوی بزرگان اصلاحات معرفی می‌کنند

رئیس فراکسیون امید مجلس با انتقاد از کسانیکه خود را سخنگوی بزرگان اصلاحات معرفی می کنند، هشدار داد که جریان اصلاحات باید مراقبت کند از درون…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


میرزایی نیکو: تنها از خبر فوت یکی از بازداشت‌شدگان خبر دارم/ برای دختران دانشجوی بازداشت‌شده نگران هستیماخبار,اخبار سیاسی,قاسم میرزایی نیکو

یک نماینده مجلس با بیان اینکه نمایندگان برای پیگیری وضعیت دانشجویان بازداشتی با برخی مقامات صحبت‌های داشته‌اند، اظهارداشت: ما بویژه برای دانشجویان دختر نگران هستیم. اما آنطور که به ما گفته‌اند باید فرایند سیستم قضایی یا سیستم امنیتی و اطلاعاتی طی شود و بعد هم سوابق و مسایل قبلی و بعدی مورد نظر قرار بگیرد و بعد آزاد شوند اما به هر حال آنطور که من شاهد هستم بسیاری از نمایندگان تهران به جد پیگیر این مسئله هستند.

قاسم میرزایی نیکو نماینده دماوند و فیروزکوه و عضو فراکسیون امید در گفت‌و‌گو با اعتمادآنلاین، در خصوص دانشجویان بازداشتی گفت: نمایندگان تهران و برخی از نمایندگان سایر شهرها که بازداشتی‌هایی در شهرشان دارند صحبت هایی را با برخی از مقامات انتظامی، نظامی و امنیتی داشتند و امیدوارند که این موضوع زودتر حل شود و افرادی که مشکل خاصی ندارند بویژه دانشجویان دختر آزاد شوند . 

 

وی تصریح کرد: ما بویژه برای دانشجویان دختر نگران هستیم. اما آنطور که به ما گفته‌اند باید فرایند سیستم قضایی یا سیستم امنیتی و اطلاعاتی طی شود و بعد هم سوابق و مسایل قبلی و بعدی مورد نظر قرار بگیرد و بعد آزاد شوند اما به هر حال آنطور که من شاهد هستم بسیاری از نمایندگان تهران به جد پیگیر این مسئله هستند.

 

این نماینده مجلس اظهارداشت: مجموعه فراکسیون امید دغدغه بیشتری برای آزادی بازداشتی‌ها  دارند. 

 

میرزایی نیکو در خصوص فوت سه بازداشت شده در زندان،  گفت: تنها از خبر فوت یکی از بازداشت شدگان خبر دارم. تعداد دیگر هم ممکن است ناشی از فضاسازی باشد.

 

وی درباره اقدام مجلس برای پیگیری بازداشتی‌های فوت شده، تصریح کرد: نمایندگان حتما این موضوع را پیگیری می کنند منتها الویت‌بندی‌هایی وجود دارد. مانند نان شب و مشکلات منطقه‌ای و ... به نظر بنده باید از نمایندگان تهران انتظار بیشتری داشت چون این دستگیری در تهران است. هر نماینده در استان خود باید تلاش کند که این موضوع هر چه زودتر و به شکل مسالمت‌آمیزی حل شود.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------