آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,جعفری دولت آبادی

دستور دادستانی برای رسیدگی به قصور و مسامحه در پرونده فوت سید امامی

کاووس سیدامامی از سرویس بهداشتی خارج شده و با در آوردن پیراهن خود و پرتاب شی به سوی لامپ، سعی در شکستن آن داشته است و چنان‌چه مأمور از طریق…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


پاسخ وزیر کشور به اظهارات نجفی در خصوص تخلفات مالی شهرداری قبلیاخبار,اخبار سیاسی,رحمانی‌فضلی

وزیر کشور نسبت به اظهارات نجفی در مورد تخلفات گذشته صورت گرفته در شهرداری تهران واکنش نشان داد.

به گزارش فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران که عصر امروز به میهمانی وزارت کشور برگزار شد در جمع خبرنگاران و در واکنش به اظهارات اخیر نجفی شهردار تهران مبنی بر تخلفات گذشته شهرداری تهران بیان داشت: من به آقای نجفی هم عرض کردم طرح این مسائل در فضای عمومی کشور از طرف هرکسی که خدشه وارد کند به آبروی دیگران و افکار عمومی را دچار تشویش و نگرانی کند و داوری‌های غلط ایجاد کند این گناه نابخشودنی است.

 

وی ادامه داد: این به معنای عدم برخورد با تخلف نیست، هرکس به هر میزانی که تخلف کرده است باید به اشد مجازات به نسبت تخلف با او برخورد شود اما این مستلزم کار حقوقی، قضایی و پیگیری است و هر وقت که پیگیری شد اعلام کنند.

 

وزیر کشور اضافه کرد: وقتی چنین مسائلی را بدون رسیدگی قضایی اعلام می‌کنیم حتی اگر در قالب یک گزارش باشد نباید عمومی شود، اگر هرکس فکر می‌کند این کار خوبی است خُب از فردا برایش خودش این کار را انجام می‌دهند آیا می‌پسندد؟ حتماً کار غلطی است.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------