آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,‌سردار جلالی

‌سردار جلالی: می‌توانیم اینترنت ایرانی - اسلامی داشته باشیم/شبکه اینترنت قطع نخواهد شد

رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: می‌توانیم اینترنت ایرانی- اسلامی داشته باشیم که با حفظ تمام ارزش‌های ملی و اسلامی، خدمات، فرصت‌ها و…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


تشکیل کمیته حقیقت‌یاب در مجلس درباره حوادث کازروناخبار,اخبار سیاسی,کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از تشکیل کمیته حقیقت‌یاب برای بررسی موضوعات پیش آمده در کازرون خبر داد.

اصغر سلیمی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با تسنیم، در تشریح نشست عصر امروز این کمیسیون گفت: طرح اصلاح جدول حوزه‌های انتخابیه مجلس در دستور کار کمیسیون قرار داشت که اصلاحاتی در این جدول انجام شد.

 

وی ادامه داد: طبق مصوبه امروز کمیسیون مقرر شد یک نماینده به حوزه انتخابیه شهر اصفهان، یک نماینده به حوزه انتخابیه کاشان و یک نماینده به حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر اضافه شود.

 

نماینده مردم سمیرم در مجلس با تاکید بر اینکه طبق مصوبه کمیسیون، آذرشهر و اسکو از حوزه انتخابیه تبریز جدا و یک نماینده به این منطقه اضافه شد، افزود: همچنین حوزه‌های انتخابیه شهریار، قدس و ملارد به ۳ نفر، رباط کریم به ۲ نفر، ورامین، پیشوا و قرچک نیز به ۲ نفر افزایش یافت. در این میان به حوزه انتخابیه اسلامشهر با مرکزیت شهر اسلامشهر  نیز یک نماینده اختصاص یافت.

 

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اعلام اینکه دستور کار بعدی کمیسیون بررسی مشکلات پیش آمده در کازرون بود، گفت: در جلسه امروز تصمیم گرفته شد تا تیم حقیقت‌یابی به منطقه اعزام و گزارشی در این زمینه تدوین و به کمیسیون ارائه شود. البته معاون وزیر شور نیز در روزهای آینده با حضور در کمیسیون گزارشی از روند مشکلات پیش آمده در این منطقه به نمایندگان ارائه می‌کند.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------