آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,شهردار تهران

سخنگوی شورای شهر: شهرداری تهران مسئول پیگیری تخلفات گذشته است

با گذشت یک هفته از ارائه گزارش محمدعلی نجفی درباره عملکرد شهرداری سابق، کم‌کم واکنش‌ها به در حال جدی شدن هستند، یکی از واکنش‌ها خواست افکار…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


ظریف:دیپلماسی اقتصادی و اجرای برجام دو ماموریت اصلی وزارت خارجه است  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی , ظریف

وزیر امور خارجه کشورمان دیپلماسی اقتصادی و اجرای برجام را دو ماموریت اصلی این وزارتخانه در دوره دولت دوازدهم عنوان کرد.

به گزارش میزان،وزیر امور خارجه کشورمان دیپلماسی اقتصادی و اجرای برجام را دو ماموریت اصلی این وزارتخانه در دوره دولت دوازدهم عنوان کرد. محمدجواد ظریف پس از نخستین جلسه هیات دولت دوازدهم در جمع خبرنگاران گفت: دیپلماسی اقتصادی و اجرای برجام را دو ماموریت اصلی این وزارتخانه در دوره جدید است؛ از روز اجرای برجام با بدعهدی های آمریکا روبه رو و ناگزیر بودیم در هر مرحله از اجرا با تلاش، کار را دنبال کنیم. همین روش را ادامه خواهیم داد.

 

وزیر امور خارجه درباره سخنان رییس جمهوری که تقویت بنیه اقتصادی و اجرای برجام را دو ماموریت این وزارتخانه برشمرد، گفت: دیپلماسی اقتصادی در دوره قبل از اولویت‌های وزارت امور خارجه بود.

 

ظریف در ادامه گفت:ولی در این دوره با افزودن یک ساختار جدید، آن را پیگیری خواهیم کرد.

 

وی از مجلس و نمایندگان محترم برای «ارزیابی بسیار خوب هیات دولت» و دقت بسیار و توجه به موارد مختلف تشکر کرد و گفت: شاهد بودیم که امروز، دولت با رای بسیار بالایی مورد تایید مجلس محترم قرار گرفت.

 

ظریف تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم اهداف دولت را در این دوره دنبال کنیم.

 

وزیر امور خارجه در ادامه گفت: دو اولویت مهم وزارت خارجه که اعلام شده، یکی روابط با همسایگان و دیگری کمک به برنامه اقتصاد مقاومتی است.

 

ظریف بیان داشت: امیدواریم با کمک سایر اعضای هیات دولت، این برنامه‌ها را پیش ببریم.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------