آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

جوادی آملی: هسته اصلی خلق و خوی آیت‌الله هاشمی اعتدال بود/ او ناصح ملت و نظام بود

آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید قم گفت: میراث آیت الله هاشمی رفسنجانی حفظ نظام، حفظ وحدت، حفظ اعتدال و حفظ عظمت و شکوه ملت ایران…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


ظریف:دیپلماسی اقتصادی و اجرای برجام دو ماموریت اصلی وزارت خارجه است  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی , ظریف

وزیر امور خارجه کشورمان دیپلماسی اقتصادی و اجرای برجام را دو ماموریت اصلی این وزارتخانه در دوره دولت دوازدهم عنوان کرد.

به گزارش میزان،وزیر امور خارجه کشورمان دیپلماسی اقتصادی و اجرای برجام را دو ماموریت اصلی این وزارتخانه در دوره دولت دوازدهم عنوان کرد. محمدجواد ظریف پس از نخستین جلسه هیات دولت دوازدهم در جمع خبرنگاران گفت: دیپلماسی اقتصادی و اجرای برجام را دو ماموریت اصلی این وزارتخانه در دوره جدید است؛ از روز اجرای برجام با بدعهدی های آمریکا روبه رو و ناگزیر بودیم در هر مرحله از اجرا با تلاش، کار را دنبال کنیم. همین روش را ادامه خواهیم داد.

 

وزیر امور خارجه درباره سخنان رییس جمهوری که تقویت بنیه اقتصادی و اجرای برجام را دو ماموریت این وزارتخانه برشمرد، گفت: دیپلماسی اقتصادی در دوره قبل از اولویت‌های وزارت امور خارجه بود.

 

ظریف در ادامه گفت:ولی در این دوره با افزودن یک ساختار جدید، آن را پیگیری خواهیم کرد.

 

وی از مجلس و نمایندگان محترم برای «ارزیابی بسیار خوب هیات دولت» و دقت بسیار و توجه به موارد مختلف تشکر کرد و گفت: شاهد بودیم که امروز، دولت با رای بسیار بالایی مورد تایید مجلس محترم قرار گرفت.

 

ظریف تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم اهداف دولت را در این دوره دنبال کنیم.

 

وزیر امور خارجه در ادامه گفت: دو اولویت مهم وزارت خارجه که اعلام شده، یکی روابط با همسایگان و دیگری کمک به برنامه اقتصاد مقاومتی است.

 

ظریف بیان داشت: امیدواریم با کمک سایر اعضای هیات دولت، این برنامه‌ها را پیش ببریم.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------