آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,جعفری دولت‌آبادی

جعفری دولت‌آبادی: امروزه هجمه‌ها معطوف به نهاد‌های مرتبط با حاکمیت از جمله قوه‌ی قضاییه است

امروزه برخلاف اوایل انقلاب اسلامی که هجمه‌ها بیشتر علیه قوه‌ی اجرایی بوده، خط تبلیغی دشمن تغییر یافته و این هجمه‌ها بیش‌تر معطوف به…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


رحمانی‌فضلی: اجرای تقسیمات کشوری بعد از ۲ سال رفع توقف شد  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,رحمانی فضلی

وزیر کشور گفت: ۷۶ پرونده تقسیمات کشوری در کمیسیون دولت در حال بررسی است و حدود ۲۰۰ مورد نیز در وزارت کشور و استانداری‌ها رسیدگی می‌شود.

به گزارش تسنیم به نقل از خانه ملت ، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در خصوص تقسیمات کشوری، اظهار داشت: مدتی به این دلیل که باید قانون جدید برای تقسیمات کشوری ارائه می‌کردیم، تقسیمات کشوری متوقف شده بود و بعد از اینکه قانون را تهیه کردیم و به دولت دادیم، مباحث کارشناسی هنوز ادامه دارد.

 

وی افزود: حدود 2 سال تقسیمات کشوری با مصوبه دولت متوقف بود و بعداً این توقف رفع شد که پرونده‌ها در سیر عادی بررسی می‌شود و به دولت ارجاع و تصمیم‌گیری می‌شود.

 

رحمانی‌فضلی تصریح کرد: 76 پرونده تقسیمات کشوری در کمیسیون دولت در حال بررسی است و حدود 200 مورد نیز در وزارت کشور و استانداری‌ها در حال بررسی است.

 

وزیر کشور گفت: امیدواریم با طی فرایند و روال کارشناسی بتوانیم به این پرونده‌ها رسیدگی کنیم.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------