آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,دادستان کل کشور

دادستان کل کشور: در کنترل زندان ها و پاکسازی فضای مجازی موفق نبودیم

دادستان کل کشور، آخرین وضعیت پرونده‌های قاچاق خودرو در جنوب کشور را تشریح کرد. به گزارش مهر، حجت الاسلام محمد جعفر منتظری در خصوص اقدامات…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


بیانیه جدید گروهک تروریستی «جیش العدل»اخبار,روهک تروریستی الجیش


اخبار سیاسی - در بیانیه جدید این گروهک تروریستی مطرح شد؛
جیش العدل: سربازان ایرانی همچنان اسیر ما هستند/ آماده مذاکره با مقامات ایرانی هستیم

 

این گروهک تروریستی با انتشار بیانیه ای تاکید کرده که هنوز سربازان ایرانی در اختیار این گروه هستند و این گروه به خاطر سیستم جنگ های چریکی اصلا دارای پایگاه ثابت نیست که نیروهای نظامی بتوانند این اسیران را آزاد کنند، ضمن آنکه به خاطر مسایل امنیتی این سربازان جدا از هم در مکان های مختلف نگهداری می شوند.

 گروهک تروریستی «جیش العدل» که چندی پیش پنج سرباز ایرانی را ربوده بود، با انتشار بیانیه ای در صفحه توئیتر خود آزادی این سربازان را تکذیب کرد.

به گزارش پیام نو، روز گذشته خبرگزاری دولت(ایرنا) با تکیه بر خبر یک شبکه خبری نه چندان معتبر پاکستانی اعلام کرد که سربازان ایرانی ربوده شده توسط گروهک تروریستی «جیش العدل» آزاد شده اند و پس از آن خبرگزاری فارس نیز به نقل از سردار جزایری آزادی این سربازان را تایید کرد، امری که ساعاتی بعد توسط این مقام نظامی تکذیب شد.

در آخرین تحولات، این گروهک تروریستی با انتشار بیانیه ای تاکید کرده که هنوز سربازان ایرانی در اختیار این گروه هستند و این گروه به خاطر سیستم جنگ های چریکی اصلا دارای پایگاه ثابت نیست که نیروهای نظامی بتوانند این اسیران را آزاد کنند، ضمن آنکه به خاطر مسایل امنیتی این سربازان جدا از هم در مکان های مختلف نگهداری می شوند.

در ادامه این بیانه، گروهک جیش العدل تمایل خود را به مذاکره دوباره با مقامات ایرانی نشان داده است و بر خواسته های خود مبنی بر آزادی تعدادی از افراد خود که در زندان های ایرانی هستند تاکید کرده است.

این گروهک که خود را «مدافع آزادی مردم سیستان و بلوچستان»! می داند بر اصول حقوق بشری اشاره می کند و مدعی است علت کشته نشدن سربازان ایرانی در روزهای اول به این خاطر بوده است که این سازمان به اصول انسانی اعتقاد دارد و حتی زمانی که حکام شرع این سازمان، حکم اعدام گروهبان یکم «جمشید دانایی فر» را دادند اما باز هم این سازمان از انجام این اعدام خودداری کرد.

در پایان این بیانیه این گروهک تروریستی هشدار داده است که این آخرین فرصت برای ایران است که زندانیان این گروهک را آزاد کند.

اخبار سیاسی - پیام نو

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------