«مولاوردی» افشاگری‎های حجاریان را تایید کرد

آخرین اخبار سیاسی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,حسام الدین آشنا

لطفا مزاحم طلبه پلاکارد به دست نشوید

حسام‌الدین آشنا با انتشار توییتی در واکنش به حواشی مربوط به پلاکارد مراسم جمعی از طلاب قم خاطرنشان کرد: مذاکره شعار هیچ مسئولی در جمهوری…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


«مولاوردی» افشاگری‎های حجاریان را تایید کرداخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

عضو کابینه دولت دوازدهم گفت: جناح مخالف دولت می‌خواهد به جامعه ثابت کند و بگوید همان‌طور که پیش‌بینی می‌کرد «هیچ تغییری به وجود نیامده و نخواهد آمد و منتظر هیچ اتفاق مثبتی نباید بود».

شهیندخت مولاوردی دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی درباره تحلیل سعید حجاریان از چهار سناریو اصولگرایان مبنی بر به استعفا رساندن دولت، اعمال فشار، پرونده سازی و عملیاتی کردن طرح عدم کفایت رئیس جمهور، به خبرآنلاین، گفت: به وضوح این تلاش ها علیه دولت از ابتدای دولت یازدهم قابل مشاهده است. برخی تمام همّ و غم‎شان این است که چنین اتفاقاتی بیفتد و دولت زمین بخورد.

 
وی افزود: تلاش های {جناح مخالف دولت} برای دامن زدن به یأس، سرخوردگی و ناامیدی مردم را می توان آشکارا مشاهده کرد تا به جامعه این فرضیه خود را ثابت کنند و بگونید همان طور که پیش بینی می کردند «هیچ تغییری به وجود نیامده و نخواهد آمد و منتظر هیچ اتفاق مثبتی نباید بود».

 
دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی درباره اعلام پیروزی زودهنگام بیش از ۲۰ میلیون رأیی جناح مخالف دولت برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ نیز گفت: شب انتخابات هم نمی شود چنین پیش بینی هایی را انجام داد چه رسد به آنکه ۳ سال دیگر تا انتخابات ریاست جمهوری بعدی زمان باقی است!


وی درباره ناموفق خواندن دولت از سوی مخالفان به استناد بی اثر شدن برجام، عدم گشایش های اقتصادی در زندگی مردم و عدم حفظ فضای باز در شبکه های اجتماعی، بیان کرد: خیلی ها رأی شان به امید و ادامه سیاست های دولت یازدهم بود؛ چون می دانستند در چه شرایطی دارند رأی می دهند. به عبارت بهتر می خواستند با این رأیی که می دهند خیلی از برنامه ها دیگر پیاده نشود.

 
عضو کابینه دولت دوازدهم با اشاره به آثار منفی ترویج ناامیدی در جامعه گفت: ترویج ناامیدی در جامعه به نفع کشور و نظام نیست، به ویژه بعد تصمیم آمریکا مبنی بر خروج از برجام باید به درک این مفهوم مشترک برسیم که بیش از پیش نیازمند وفاق، همبستگی و همدلی هستیم. یعنی اگر ریزش سرمایه اجتماعی از دولت اتفاق بیفتد به نفع هیچ کس نیست.

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------