آخرین اخبار سیاسی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,جهانگیری

جهانگیری:باید دامن جمهوری اسلامی را از فساد پاک کنیم

معاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه باید افق بزرگتری را برای کشور ترسیم کنیم اظهار کرد: باید به جایگاهی در شان ملت ایران در دنیا دست…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


یوسف‌نژاد: فقدان حضور آیت‌الله هاشمی به شدت احساس می‌شود  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,هاشمی

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی گفت: فقدان حضور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در شرایط سخت تصمیم‌گیری به ویژه در حوزه‌های سیاسی و اجتماعی یکسال گذشته به شدت احساس می‌شود. 

علی‌اصغر یوسف‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: محبوبیت و منزلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و موقعیت و جایگاه ایشان در عرصه‌های سیاسی در قلوب مردم همچنان محفوظ است.

 

نماینده مردم ساری در مجلس در پیشنهادی خواستار تبیین گفتمان سیاسی آیت‌الله هاشمی‌ رفسنجانی توسط جریان‌ها و تشکل‌های سیاسی شد و افزود: گروه‌های سیاسی باید به منش، روش، سیره و دیدگاه‌های آیت‌الله توجه جدی‌تری کنند. تفکر سیاسی آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان مدل سیاسی منطبق بر شرایط روز جامعه باید توسط جریان های سیاسی حفظ و تبیین شده و به نسل نواندیش ایران آموزش داده شود.

 

وی به هوشمندی و ذکاوت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برای عبور از شرایط سخت سیاسی و اجتماعی اشاره کرد و افزود: اگر ایشان زنده بودند حتما نقش بسزایی در کنترل و سامان دادن به قضایای اخیر، رفتارهای ساختارشکنانه رییس‌جمهور سابق و هوادارانش و تنش‌های اجتماعی و سیاسی این روزها داشتند.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------