آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,آیت الله شاهرودی و احمد جنتی

مخالفت مجمع تشخیص با کنوانسیون پالرمو

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه‌ای به دبیر شورای نگهبان نظر این مجمع درباره لایحه پالرمو را اعلام کرد. به گزارش فارس، آیت‌الله سیدمحمود…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


یوسف‌نژاد: فقدان حضور آیت‌الله هاشمی به شدت احساس می‌شود  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,هاشمی

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی گفت: فقدان حضور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در شرایط سخت تصمیم‌گیری به ویژه در حوزه‌های سیاسی و اجتماعی یکسال گذشته به شدت احساس می‌شود. 

علی‌اصغر یوسف‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: محبوبیت و منزلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و موقعیت و جایگاه ایشان در عرصه‌های سیاسی در قلوب مردم همچنان محفوظ است.

 

نماینده مردم ساری در مجلس در پیشنهادی خواستار تبیین گفتمان سیاسی آیت‌الله هاشمی‌ رفسنجانی توسط جریان‌ها و تشکل‌های سیاسی شد و افزود: گروه‌های سیاسی باید به منش، روش، سیره و دیدگاه‌های آیت‌الله توجه جدی‌تری کنند. تفکر سیاسی آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان مدل سیاسی منطبق بر شرایط روز جامعه باید توسط جریان های سیاسی حفظ و تبیین شده و به نسل نواندیش ایران آموزش داده شود.

 

وی به هوشمندی و ذکاوت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برای عبور از شرایط سخت سیاسی و اجتماعی اشاره کرد و افزود: اگر ایشان زنده بودند حتما نقش بسزایی در کنترل و سامان دادن به قضایای اخیر، رفتارهای ساختارشکنانه رییس‌جمهور سابق و هوادارانش و تنش‌های اجتماعی و سیاسی این روزها داشتند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------