دادستان: بسیاری از سرکرده های اتفاقات کرج دستگیر شدند/ بیشترشان کم سن و سال هستند و هیجانی شده اند  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی , دادستان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از دستگیری سرکردگان اغتشاشگران خبر داد. 

شاکرمی در مصاحبه اختصاصی با  صدا و سیما،با اشاره به اتفاقات دو شب گذشته در کرج و اغتشاشات صورت گرفته گفت: اقدامات تخریبگرانه در اموال بیت المال جرم محسوب می شود و مجازات دارد.

 

شاکرمی به جوانانی که ممکن است از سوی برخی فرصت طلبان اغفال شوند و در خیابان ها حضور یابند نیز اشاره کرد و گفت: بسیاری از این جوانان کم سن و کم تجربه هستند و ما آنها را مخالف نظام نمیدانیم زیرا ممکن است هیجانی و احساساتی شده باشند و در سطح شهرها حضور یافته باشند.

 

وی تصریح کرد: از خانواده ها می خواهیم که جوانان خود را راهنمایی و کنترل کنند و از حضور آنان در سطح خیابان ها جلوگیری کنند و حساب آنها را از معاندین و مخالفین نظام جدا کنند.

 

وی در ادامه با اشاره به برخورد قاطع با اخلال گران گفت: یا اقدامات فنی و اطلاعاتی انجام شده برخی از سردسته های آشوب گران دستگیر شده اند و ما بقی هم به محض حضور در خیابان ها دستگیر خواهند شد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------