آخرین اخبار سیاسی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,تیراندازی به سوی جایگاه رژه

حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز/داعش مسئولیت حمله تروریستی به رژه اهواز را به عهده گرفت(+اسامی مجروحان وشهدا)

شاهدان عینی از تیراندازی به سوی جایگاه رژه در اهواز خبر می دهند. به گزارش سرپوش، شاهدان عینی از تیراندازی به سوی جایگاه رژه در اهواز خبر می…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


رحیمی: وزارت خارجه سفرای انگلیس و سوئیس را احضار کند  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,علیرضا رحیمی

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مواضع رییس‌جمهور آمریکا و وزیر خارجه انگلیس درباره حوادث اخیر ایران را تلاش وقیحانه برای ترویج هرج و مرج در کشور دانست و گفت که وزارت خارجه باید سفرای انگلیس و سوئیس را به عنوان حافظ منافع آمریکا جهت اعلام مراتب اعتراض رسمی ایران به این اقدامات احضار کند. 

به گزارش ایسنا، علیرضا رحیمی در مطلبی در کانال تلگرامی‌اش با عنوان «مداخله ناشیانه ترامپ و جانسون در امور داخلی»، اظهار کرد: مواضع هیجانی ترامپ رییس‌جمهور آمریکا و جانسون وزیر خارجه انگلیس نسبت به حوادث اخیر در کشور موجب تاسف است .

 

وی با اشاره به اصل ۲۷ قانون اساسی و تصریح بر آزادی اجتماعات،‌ گفت: بیان مطالبات مردم در ماه‌ها و سال‌های گذشته امری مستمر در کشور بوده است. همبستگی ملی ایرانیان در حفظ انسجام خود و منافع ملی، نیازمند حمایت خارجی نیست لذا تحریک به تخریب و آشوب بنام پشتیبانی از مردم توسط رییس‌جمهور آمریکا خطایی آشکار و بی‌پروایی در خصومت نسبت به ملت بزرگ ایران است.

 

این عضو هیات رییسه فراکسیون امید، موضع ناشیانه رییس‌جمهور آمریکا و وزیر خارجه انگلیس را مصداق روشنی از مداخله در امور داخلی و تلاش وقیحانه برای ترویج هرج و مرج در کشور دانست.

 

رحیمی در پایان تاکید کرد: وزارت امور خارجه ضمن محکوم کردن چنین مواضع ناشیانه‌ای لازم است با احضار سفرای انگلیس و سوییس به عنوان حافظ منافع آمریکا، مراتب اعتراض رسمی جمهوری اسلامی ایران و مردود بودن این اقدامات را به فوریت منعکس نماید.

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------