آخرین اخبار سیاسی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,موسوی‌خوئینی‌ها

موسوی‌خوئینی‌ها دنبال کشف سندی در سفارت، علیه شهید بهشتی بود

جواد منصوری گفت: در بحث سوءاستفاده از اسناد دو مورد مشکوک دارد. موسوی‌خوئینی‌ها به برخی اصرار کرد که «در این اسناد بگردید، ببینید چیزی علیه…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


افرادی که از موسسات مالی متضرر شده بودند نه آشغال بودند نه خس و خاشاک/ با دانشجویان بازداشتی با رافت اسلامی برخورد شود  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی , غلامعلی جعفرزاده

نماینده مردم رشت خواستار آزادی تمام دانشجویان بازداشتی در ناآرامی‌های اخیر شد و گفت: افرادی که از موسسات مالی متضرر شده بودند نه آشغال بودند نه خس و خاشاک 

به گزارش ایلنا، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس، به خانواده‌های جانباختگان نفتکش سانچی تسلیت گفت و اظهارکرد: از صداو سیما گله مندیم چرا که در شب عزای عمومی و در حالی که ربان مشکلی در گوشه تلویزیون وجود داشت، اقدام به پخش برنامه طنز کرد. ما انتظار نداشتیم صداوسیما به احساسات مردم بی‌توجهی کند.

 

نماینده مردم رشت به اظهارات اخیر رییس‌جمهور آمریکا درباره برجام اشاره کرد و گفت: برجام قابل تغییر نیست و ایران بارها حسن نیت خود را نشان داده است.

 

عضو فراکسیون ولایی مجلس با اشاره به اعتراضات اخیر مردم به مشکلات معیشتی گفت: افرادی به خیابان آمدند که نسبت به مشکلات مالی اعتراض داشتند. افرادی که از موسسات مالی متضرر شده بودند نه آشغال بودند نه خس و خاشاک. البته سلطنت طلب‌ها که پول این ملت را غارت کرده و با خود از کشور خارج کرده‌اند، سعی کردند وارد این اعتراضات شده و مداخله کنند.

 

وی گفت: از حاکمیت انتظار داریم با دانشجویانی که ناخواسته و بر اثر ناآگاهی وارد این جریان شدند، با رافت اسلامی برخورد شود و همه آنها آزاد شوند.

 

ایمن آبادی به مصوبه معافیت فرزندان ایثارگران از خدمت سربازی اشاره کرد و گفت: انتظار داریم در روند اجرای این مصوبه تسریع شود. مگر این ایثارگران ما چقدر از عمرشان باقی مانده است که مانع از این می‌‌شویم که فرزندانشان به آنها خدمت و از آنها مراقبت کنند.

 

نماینده مردم رشت به موضوع واردات برنج اشاره کرد و گفت: با وجود اینکه واردات برنج ممنوع شده است اما کامیون، کامیون برنج وارد کشور می‌شود و کسی مسئولیت آن را به عهده نمی‌گیرد. خواهشمندم اجازه دهید کشاورزان قطعاتی از زمین‌های خود را به فروش برسانند تا بتوانند زنده بمانند .

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------