رئوفیان : احمدی‌نژاد کار را به جایی رساند که از او به عنوان اپوزیسیون یاد شد/ به اسم حمایت از مردم، منافع خود را دنبال می کنند

آخرین اخبار سیاسی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,

پریشان گویی یک نماینده مجلس: سندمان کجا بود،مشکوکیم که دوتابعیتی‌ اند/قسم بخورند باور می کنیم!

روز یکشنبه ابوالفضل ابوترابی یکی از اعضای کمیته تحقیق و تفحص در گفت‌وگو یی، مطلبی گفت که ادعای مذکور را سنگین‌تر کرد؛ اینکه مسئولی در…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


رئوفیان : احمدی‌نژاد کار را به جایی رساند که از او به عنوان اپوزیسیون یاد شد/ به اسم حمایت از مردم، منافع خود را دنبال می کنند  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی , رئوفیان

دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین گفت: در حال حاضر بعید می‌دانم حامیان احمدی‌نژاد بتوانند برگزاری یک تجمع آرام که به حال کشور مضر نباشد را مدیریت کنند. 

ابوالقاسم رئوفیان در گفت‌وگو با  ایلنا، درباره درخواست یاران احمدی‌نژاد از وزیر کشور برای صدور مجوز تجمع، گفت: درخواست‌کنندگان تجمع  اعتراضی افرادی نیستند که به تبعات آن ناآگاه باشند و در بین اسامی که پای این درخواست را امضاء کرده‌اند، استاندار و معاون رییس‌جمهور و مشاور فرهنگی و غیره دیده می‌شود برای همین درصورت بروز هرگونه مشکلی باید پاسخگو باشند.

 

وی افزود: با توجه به مواضعی که در دولت نهم و دهم و پس از آن داشتند و پرونده‌هایی که در حال رسیدگی است و احضاریه‌هایی که برای احمدی‌نژاد و بقایی آمد و از حضور در محکمه خودداری کردند باید گفت که در حال حاضر بعید می‌دانم این افراد بتوانند برگزاری یک تجمع آرام که به حال کشور مضر نباشد را مدیریت کنند.

 

دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین با بیان اینکه صدور مجوز تجمع  اشکالی ندارد، بیان کرد: هیج کدام از این افراد به نمایندگی از حزب و گروهی درخواست نداده‌اند، بلکه به عنوان شخص و شهروند عادی این درخواست را مطرح کرده‌اند که این نکته قابل تامل است.

 

رئوفیان با اشاره به رفتارهای اخیر احمدی‌نژاد و حامیانش، گفت: این اواخر هم دیدیم احمدی‌نژاد کار را به جایی رساند که از او به عنوان  کسی که کار اپوزیسیون نظام را انجام می‌دهد، یاد شد و این نکته هم هنگام صدور مجوز قابل تامل است.

 

وی افزود: اگر تمهیدات و مقدمات برگزاری یک تجمع به دور از اغتشاش فراهم شود و درخواست‌کنندگان متعهد شوند که در تجمع بصورت آرام به بیان مطالبات و اعتراضات  بپردازند، به نحوی که به نظام، اموال عمومی و کشور ضرر و زیانی وارد نشود، اشکالی ندارد.

 

این فعال سیاسی اصولگرا در رابطه با اینکه در سال ۸۸ هم افرادی درخواست تجمعات قانونی را داشتند اما وزارت کشور دولت احمدی‌نژاد  هیچ پاسخی نداد،‌ گفت: دنبال این هستند که اگر مجوز داده نشود، مظلوم‌نمایی کنند و اگر اجازه پیدا کنند با بازگو کردن خواسته‌ها و بیان برخی اعتراضات که ادبیات و نوع آن بر کسی پوشیده نیست به مطامع خود دست پیدا کنند. آنها از هر فرصتی استفاده می‌کنند زمانی با بست‌نشینی در حرم حضرت عبدالعظیم و زمانی هنگام ثبت‌نام در انتخابات و اکنون هم که فضایی پیش آمده قصد دارند از این فرصت تحت لوای حمایت از مردم به نفع خود استفاده کنند.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------