آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,شهریار حیدری

جزئیات آزادی ۵ مرزبان ربوده شده/ تلاش برای آزادی باقیمانده مرزبانان با کمک دولت پاکستان

مدیرکل امور مرزی وزارت کشور از جزئیات آزادی پنج نفر از مرزبانان ربوده شده در مرز میرجاوه خبر داد. شهریار حیدری در گفت‌وگو با ایلنا، درباره…


توضیحات رییس مجلس در مورد حذف پاداش فرهنگیان  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,رییس مجلس

رییس مجلس درباره موضوع حذف پاداش فرهنگیان توضیحاتی ارائه کرد و گفت: پاداش‌ها فرهنگیان به قوت خود باقی است و فقط محل تامین اعتبار آن تغییر کرده است. 

به گزارش ایسنا  در نوبت بعد از ظهر نخستین روز بررسی بودجه سال ۹۷ ، علی لاریجانی در ابتدای جلسه در خصوص پاداش بازنشستگان و کارکنان دولت ( وزارت آموزش و پروش و بازنشستگان) گفت: نکته مهم در این رابطه آن است که بیان شده این پاداش حذف شده است.

 

معلمان عزیز بدانند که دولت قبلا در قالب تبصره ۴ از صندوق توسعه ملی اعتبار آن تخصیص داده شود اما این موضوع چون مخالف قانون است حذف شد زیرا این صندوق برای امور دیگری ایجاد شده است و بر خلاف سیاست های کلی نظام است در نتیجه تغییراتی در جداول داده شد که بر اساس ردیف‌های ۵۳ ، ۴۰ و ۴۶ و تغییرات داده شده در جداول بودجه، دولت متعهد شده برای تسویه و پاداش پایان خدمت کارکنان آموزش و پروش ۳۵۰۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شود لذا نگرانی‌ای وجود ندارد.

 

رییس مجلس ادامه داد:‌ عزیزان معلم ما نگران نباشد چرا که این مبلغ اضافه و در نظر گرفته شوده است.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------