آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,صادق زیباکلام

صادق زیباکلام: تجمعات دی ماه به مراتب تندتر و رادیکال تر از سال ۸۸ بود

زیباکلام گفت: ما اغلب ناملایمت های اجتماعی را با زبان خشونت حل و فصل می کنیم چه از ناحیه نظام چه از ناحیه مردم. از جمله می توان به ناآرامی…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


فردا؛ یاشار سلطانی به دادگاه انقلاب می رود  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی , یاشار سلطانی
وکیل مدافع یاشار سلطانی از برگزاری سومین جلسه رسیدگی به پرونده موکلش در تاریخ 17 بهمن ماه خبر داد. 

کاشانی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه سومین جلسه رسیدگی به پرونده موکلش برگزار نشد، اظهار کرد: فردا ساعت 10 صبح (سه‌شنبه) -17 بهمن ماه- سومین جلسه رسیدگی به پرونده سلطانی برگزار می‌شود.

 

وی عنوان کرد: این جلسه در ادامه رسیدگی‌های سابق به پرونده موکلم است و ممکن است ادامه داشته باشد.

 

وکیل مدافع یاشار سلطانی افزود: موضوع اتهامی پرونده مربوط به شکایت اشخاص، شهرداری و شورای شهر و همچنین مدعی‌العموم است.

 

کاشانی اظهار کرد: قبلا دو جلسه برای رسیدگی به پرونده برگزار شده بود و به شکایت شاکی‌ها تا حدودی رسیدگی شد. بخشی از شکایت‌ها باقی مانده و همچنین شکایت مدعی‌العموم در خصوص موضوع ماده 505 قانون مجازات اسلامی مبنی بر افشای اسناد طبقه بندی شده به قصد برهم زدن امنیت کشور در جلسه فردا مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

 

بر اساس این گزارش، یاشار سلطانی روزهای یکشنبه و دوشنبه هشتم و نهم مرداد ماه برای رسیدگی به پرونده‌اش در شعبه 15 دادگاه انقلاب حضور یافت و قرار بود سومین جلسه رسیدگی به پرونده‌اش، 10 مرداد ماه برگزار شود، که وی پس از خروج از دادگاه انقلاب گفت که جلسه رسیدگی برگزار نشد و علت آن نیز به ما گفته نشد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------