آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,اسحاق جهانگیری

جهانگیری: در دورانی نیستیم که بگوییم این مدیر خطش چیست

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به خدمات ارائه شده به روستاییان گفت: حل مسائل روستاییان یکی از موضوعات اساسی دولت است. به گزارش ایسنا، اسحاق…


فردا؛ یاشار سلطانی به دادگاه انقلاب می رود  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی , یاشار سلطانی
وکیل مدافع یاشار سلطانی از برگزاری سومین جلسه رسیدگی به پرونده موکلش در تاریخ 17 بهمن ماه خبر داد. 

کاشانی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه سومین جلسه رسیدگی به پرونده موکلش برگزار نشد، اظهار کرد: فردا ساعت 10 صبح (سه‌شنبه) -17 بهمن ماه- سومین جلسه رسیدگی به پرونده سلطانی برگزار می‌شود.

 

وی عنوان کرد: این جلسه در ادامه رسیدگی‌های سابق به پرونده موکلم است و ممکن است ادامه داشته باشد.

 

وکیل مدافع یاشار سلطانی افزود: موضوع اتهامی پرونده مربوط به شکایت اشخاص، شهرداری و شورای شهر و همچنین مدعی‌العموم است.

 

کاشانی اظهار کرد: قبلا دو جلسه برای رسیدگی به پرونده برگزار شده بود و به شکایت شاکی‌ها تا حدودی رسیدگی شد. بخشی از شکایت‌ها باقی مانده و همچنین شکایت مدعی‌العموم در خصوص موضوع ماده 505 قانون مجازات اسلامی مبنی بر افشای اسناد طبقه بندی شده به قصد برهم زدن امنیت کشور در جلسه فردا مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

 

بر اساس این گزارش، یاشار سلطانی روزهای یکشنبه و دوشنبه هشتم و نهم مرداد ماه برای رسیدگی به پرونده‌اش در شعبه 15 دادگاه انقلاب حضور یافت و قرار بود سومین جلسه رسیدگی به پرونده‌اش، 10 مرداد ماه برگزار شود، که وی پس از خروج از دادگاه انقلاب گفت که جلسه رسیدگی برگزار نشد و علت آن نیز به ما گفته نشد.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------