آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,‌سردار جلالی

‌سردار جلالی: می‌توانیم اینترنت ایرانی - اسلامی داشته باشیم/شبکه اینترنت قطع نخواهد شد

رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: می‌توانیم اینترنت ایرانی- اسلامی داشته باشیم که با حفظ تمام ارزش‌های ملی و اسلامی، خدمات، فرصت‌ها و…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


جرم فعالان محیط‌زیست جاسوسی بود؟/حضور مجدد مسئولان اطلاعات و سپاه در مجلس برای بررسی ابعاد ماجرا  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,فعالان محیط‌زیست
رییس فراکسیون محیط زیست مجلس با اشاره به اظهارات یک نماینده مجلس مبنی بر اینکه جرم فعالان محیط‌زیست جاسوسی نبوده، از برگزاری نشست کمیسیون امنیت با حضور توامان مسئولان وزارت اطلاعات و سپاه خبر داد.

 ایلنا نوشت:محمدرضا تابش با اشاره به آخرین وضعیت فعالان محیط زیستی بازداشت‌شده، به آزادی چند نفر از این بازداشت‌شدگان در روزهای اخیر اشاره کرد و گفت: خوشبختانه نسبت به قبل، گشایشی در وضعیت برخی از این بازداشت‌شدگان و فعالان محیط زیست انجام شده اما درباره باقی بازداشت‌شدگان خبر چندانی نیست.

 

وی در عین حال به برگزاری نشست اخیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با حضور وزیر و مسئولان وزارت اطلاعات برای رسیدگی به موضوع بازداشت فعالان محیط‌زیست پرداخت و در این رابطه یادآور شد: درپی برگزاری نشست اخیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با مسئولان وزارت اطلاعات، آقای محمود صادقی نماینده تهران خبر این جلسه را مبنی بر این‌که موضوع اتهام این افراد جاسوسی نبوده است، اعلام کرد.

 

نماینده اصلاح‌طلب مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: بنابر شنیده‌های بنده در پی برگزاری این جلسه، قرار شد کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با برگزاری نشستی دیگر با حضور توامان مسئولان وزارت اطلاعات و همچنین سپاه پاسداران ابعاد مختلف این مسئله را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد.

 

نایب رییس نخست فراکسیون امید مجلس همچنین ضمن استقبال از این تصمیم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: طبیعتاً درصورتی که این اتفاق میسر شود و چنین جلسه‌ای برگزار شود، رویداد مبارکی خواهد بود و مسئولان هر دو دستگاه در یک دستگاه استدلال‌های خود را بیان می‌کنند و در آن صورت مجلس تصمیم‌گیری خواهد کرد و نمایندگان نیز قضاوت می‌کنند.

 

این نماینده مجلس در عین حال با اشاره به نگرانی برخی خانواده‌های بازداشت‌شدگان تاکید کرد: ما در طول این مدت ارتباط تنگاتنگی با خانواده‌های این فعالان محیط زیست بازداشت‌شده داشتیم و از طرق مختلف با آن‌ها مرتبط بودیم. در این مدت مطالبات و درخواست‌های این خانواده‌ها را به مسئولان منتقل کرده و از این پس نیز وظایف خود را در این رابطه انجام خواهیم داد و جا دارد از مسئولان اطلاعات سپاه نیز تشکر و قدردانی داشته باشیم؛ چرا که مجموعه درخواست‌های خانواده‌ها اعم از درخواست ملاقات و مسائلی از این دست، با همکاری خوب مسئولان اطلاعات سپاه محقق شده است.

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------