آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,صادق زیباکلام

صادق زیباکلام: تجمعات دی ماه به مراتب تندتر و رادیکال تر از سال ۸۸ بود

زیباکلام گفت: ما اغلب ناملایمت های اجتماعی را با زبان خشونت حل و فصل می کنیم چه از ناحیه نظام چه از ناحیه مردم. از جمله می توان به ناآرامی…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


الیاس حضرتی:بودجه مجلس در سالهای اخیر چندین برابر شده اما کارایی اش تغییر نکرده  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,الیاس حضرتی

 

 الیاس حضرتی در روزنامه اعتماد نوشت:آقای لاریجانی روز گذشته میانه بحث بودجه ناگهان مسیر را متوقف کرد و گفت که کشور با مشکلات اساسی روبرو است و بحث درباره این مشکلات باید در جریان بحث بودجه‌ای انجام شود.

 

  رييس مجلس گفت آن‌چه تاكنون گفتيم مسائل حاشيه‌اي بوده كه اين دقيقا حرف دل من نيز است. آقاي لاريجاني به چندين مشكل اشاره كرد و براي نخستين‌بار عيال‌وار بودن دولت را مطرح كرد و گفت كه كشور به لحاظ اجرايي دچار فربگي بيش از حد شده است.

 

بايد به آقاي لاريجاني بگويم اتفاقا اولين بخشي كه بايد به لحاظ ساختاري چابك شود، همين مجلس شوراي اسلامي است. فراموش نكنيم زماني از مجلس سوم تا ششم تنها با ٢٠ راننده تمام كارهاي موتورپل انجام مي‌شد. مجموعه پرسنل بخش‌هاي اداري، حقوقي و روابط عمومي مجلس محدود بود و مشكلي در كارايي مجلس مشاهده نمي شد. اكنون وسعت و فربگي مجلس ١٠ برابر گذشته شده و بودجه آن نيز ده‌ها برابر افزايش يافته اما كارآيي تغيير نكرده است. بنابراين چابك‌سازي دستگاه‌ها صرفا مختص دولت و وزارتخانه‌ها نيست؛ اين مساله به ساير نهادها نيز مربوط است و اتفاقا بايد اين اصلاحات از خود مجلس آغاز شود.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------