آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی

روحانی: آمریکا نمی‌تواند 13 آبان را به خاطره تلخ مردم ایران تبدیل کند

رئیس جمهور آبان ماه را میعاد تاریخی استقلال‌طلبی و مبارزه ملت ایران با استبداد و استثمار دانست و با اشاره به سخنرانی پرشور حضرت امام…


امیری: سوال از روحانی دارای ایراد شکلی است/ صدا و سیما حتی یک کلمه از سخنان نمایندگان رئیس‌جمهور را پوشش نداد اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , امیری
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور تاکید کرد: متاسفانه آنچه از صداوسیما درباره جلسه نمایندگان رئیس‌جمهور با اعضای کمیسیون اقتصادی پخش شد این گونه بود که حتی یک کلمه از سخنان نمایندگان رئیس‌جمهور را پوشش نداد بلکه نظرات تعدادی از نمایندگان محترم سوال‌کننده را پخش کرد. 

حسینعلی امیری در گفت‌وگو با ایلنا، درباره ارسال سوال از رئیس‌جمهور به هیات رئیسه مجلس از سوی کمیسیون اقتصادی گفت: فرایند رسیدگی به سوال از رئیس‌جمهور مشخص است. براساس ماده ۲۱۲ آیین‌نامه داخلی مجلس، کمیسیون اقتصادی سوال را به هیات رئیسه مجلس ارسال کرده است.

 

وی با بیان اینکه از این پس هیات رئیسه باید موضوع سوال از رئیس‌جمهور را مورد ارزیابی قرار دهد، اظهار داشت: هیات رئیسه باید با بررسی استدلال‌های ما که هم به صورت شفاهی در جلسه کمیسیون اقتصادی به صورت مستدل، مشروح و مستند بیان کردیم و هم به صورت مکتوب به اعضای هیات رئیسه، رئیس مجلس و رئیس کمیسیون اقتصادی داده شده است، تصمیم‌گیری گیرند.

 

این عضو دولت تدبیر و امید با انتقاد از صداوسیما تصریح کرد: متاسفانه آنچه از صداوسیما درباره جلسه نمایندگان رئیس‌جمهور با اعضای کمیسیون اقتصادی پخش شد این گونه بود که حتی یک کلمه از سخنان نمایندگان رئیس‌جمهور را پوشش نداد بلکه نظرات تعدادی از نمایندگان محترم سوال‌کننده را پخش کرد.

 

امیری با بیان اینکه به لحاظ حقوقی وارد ماهیت موضوع نشده‌ایم، خاطرنشان کرد: ایراد ما، ایراد شکلی است و چون موضوع حقوقی بود، باید حقوقدانان دولت به نمایندگی از آقای رئیس‌جمهور در جلسه مذکور شرکت می‌کردند.

 

وی افزود: بحث‌های اقتصادی قبلا از سوی نمایندگان اقتصادی رئیس‌جمهور مطرح شده بود و آنها به سوالات پاسخ داده بودند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------