آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,احمد شیرزاد

احمد شیرزاد: روحانی رییس‌جمهور فراجناحی نیست/ رییس‌جمهور نمی‌تواند برنامه‌های دو جناح‌ سیاسی را اجرایی کند

احمد شیرزاد، فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به طرح موضوع فراجناحی بودن از طرف رییس‌جمهوری گفت: چطور روحانی می‌خواهد بین گروه‌هایی که چوب…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


استعفای مهدی کروبی جمعه بررسی می‌شود/ تشنج در فضای کنگره اعتماد ملی یکی از دلایل استعفای دبیرکل بود اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , استعفای مهدی کروبی
سخنگوی عضو حزب اعتماد ملی گفت: روز جمعه استعفای مهدی کروبی بررسی خواهد شد. 

اسماعیل گرامی مقدم در گفت‌وگو با ایلنا، در خصوص استعفای حجت‌الاسلام مهدی کروبی و حجت‌الاسلام رسول منتجب‌نیا از حزب اعتماد ملی، تصریح کرد: استعفای کروبی به دنبال حاشیه‌ای بود که در دقایق پایانی کنگره شکل گرفت، در واقع کروبی بر این باور است که در زمانی که حزب دبیر کل ندارد، ادامه حیات آن مشکل است. 

 

وی افزود: این درحالی است که همسر آقای کروبی و فرزند ایشان همواره رابط بین حزب و آقای کروبی بوده‌اند و اطلاعات را منتقل کرده‌اند، اما در هر صورت او بر این باور است که اداره حزب بدون دبیرکل مشکل است.

 

سخنگوی حزب اعتماد ملی خاطرنشان کرد: بنابراین یکی از دلایل این است که آقای کروبی فقدان دبیرکل را عارضه‌ای برای حزب می‌داند علاوه براین وی معتقد است.

 

این فعال سیاسی اصلا‌ح طلب با بیان اینکه عده‌ای در جلسه آخر حزب اعتماد ملی اصرار به رای‌گیری داشتند اما آرای اکثریت را برنتابیدند، گفت: برخی با عدم تحمل رای اکثریت منجر به ایجاد تشنج در جو کنگره شدند که این هم از دلایلی است که کروبی برای استعفای خود ذکر کرده است.

 

وی در خصوص استعفای رسول منتجب‌نیا توضیح داد: این چهارمین باری است که آقای منتجب‌نیا استعفا می‌دهد، اما من به دلایل او ورود نمی‌کنم تا ببینیم نظر دبیرکل حزب در این باره چیست.

 

گرامی مقدم در پایان گفت: روز جمعه استعفای مهدی کروبی بررسی خواهد شد.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------