آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,‌سردار جلالی

‌سردار جلالی: می‌توانیم اینترنت ایرانی - اسلامی داشته باشیم/شبکه اینترنت قطع نخواهد شد

رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: می‌توانیم اینترنت ایرانی- اسلامی داشته باشیم که با حفظ تمام ارزش‌های ملی و اسلامی، خدمات، فرصت‌ها و…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


مطرح شدن کاندیداتوری عارف در انتخابات ۱۴۰۰ یک موضوع انحرافی است اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,محمدرضا عارف
یک فرد نزدیک به محمدرضا عارف تاکید کرد: مطرح شدن کاندیداتوری آقای عارف در انتخابات ۱۴۰۰ بعد از انتخابات هیات رئیسه مجلس و پیروزی فراکسیون امید جای تامل بسیاری دارد و من فکر می‌کنم برخی به دنبال انحراف در افکارعمومی و تحت تاثیر قرار دادن این موضوع هستند.

علیرضا خامسیان در گفت‌وگو با ایلنا، درخصوص مطرح شدن کاندیداتوری محمدرضا عارف در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفت: مطرح شدن کاندیداتوری آقای عارف در انتخابات ۱۴۰۰ در مقطع کنونی یک موضوع انحرافی است.

 

وی با بیان اینکه رئیس فراکسیون امید هم‌اکنون تمام هم و غم خویش را انجام وظایف پارلمانی و تحقق وعده‌های داده شده در قالب برنامه «برجا» گذاشته است، اظهار داشت: مطرح شدن کاندیداتوری آقای عارف در انتخابات ۱۴۰۰ بعد از انتخابات هیات رئیسه مجلس و پیروزی فراکسیون امید جای تامل بسیاری دارد و من فکر می‌کنم برخی به دنبال انحراف در افکارعمومی و تحت تاثیر قرار دادن این موضوع هستند.

 

این فرد نزدیک به محمدرضا عارف ادامه داد: در شرایط کنونی آنچه اهمیت دارد، پیگیری مطالباتی مردمی است که در انتخابات مجلس دهم به فهرست امید رای داده‌اند، است.

 

خامسیان درباره تشکیل حزب منسوب به عارف نیز تصریح کرد: این بحث از سال ۹۲ مطرح شده است. پس از انتخابات سال ۹۲، گروه‌های مختلفی برای تشکیل حزبی فراگیر نزد دکتر عارف آمدند. در آن مقطع، یک کارگروه مطالعاتی برای سنجش فضا و بررسی جوانب تشکیل شد اما تاکنون هیچ اقدامی جدی در این باره انجام نشده است.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------