آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,محمدرضا رضایی کوچی

رییس کمیسیون عمران مجلس: لازم بود مسئولان در مورد سقوط هواپیما عذرخواهی کنند و استعفا دهند

رییس کمیسیون عمران مجلس اظهارداشت: مجلس از موضوع سقوط هواپیمای تهران- یاسوج ناراحت و نگران است. باید شاهد استعفاهایی در وزارت راه، وزارت…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


سعید جلیلی: رقیب روحانی بودم ولی از کار خوبش حمایت می‌کنم/ پیشنهادی برای استیضاح وزرای دولت  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,سعید جلیلی
سعید جلیلی گفت که بنده رقیب آقای روحانی بودم اما اگر ایشان امروز کار خوبی انجام دهد که به نفع کشور و مردم باشد، وظیفه دارم آن را حمایت کنم. 

تسنیم نوشت: سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی طی سفر به اسلامشهر در جلسه ای مشترک با امام جمعه واوان و اعضای شورای این شهر، گفت: اگر یک کار خوبی دارد انجام می‌شود ما باید از این کار پشتیبانی بکنیم نه اینکه بگوییم چون این کار را ما یا جناح ما انجام نداده پس درباره آن سکوت کنیم یا خدای ناکرده آن را تخطئه کنیم. مثلاً بنده رقیب آقای روحانی بودم اما اگر ایشان امروز کار خوبی انجام دهد که به نفع کشور و مردم باشد وظیفه دارم آن را حمایت کنم. اتفاقا باید اعلام کنم که مردم بدانید اگر بنده هم جای ایشان بودم، همین کار را می کردم. نباید نسبت به کارهای درست بی تفاوت بود، باید کار درست را تشویق و تقویت کنیم.

 

اهم اظهارات جلیلی به شرح زیر است: 

*قرار نیست فقط مسؤولین اصلی و رده بالای کشور همه کارها را انجام دهند. یک چنین جمعی که از نیروهای انقلابی تشکیل شده، ولو این که امام جمعه و فرمانده سپاه و اعضای شورای شهر اسلامشهر هم در آن نباشند، می‌توانند ده‌ها کار بزرگ انجام بدهند ولی متاسفانه از این ظرفیت به خوبی استفاده نمی شود.

 

*یکی از دوستان هم گفتند اگر من نماینده مجلس بودم، وزیر راه را استیضاح می‌کردم. حتماً شما نباید نماینده مجلس باشید تا استیضاح بکنید. استیضاح یعنی توضیح خواستن و سؤال کردن. شما در همین جایگاه عضو شورای شهر می‌توانید ده‌ها استیضاح بکنید. وزیر راه را دعوت کنید به اسلامشهر تا در نماز جمعه درباره عملکردش توضیح بدهد. اگر نیامد به مردم بگویید ما دعوت کردیم اما ایشان نیامد. نفری بعدی باید معاون وزیر باشد، او هم قبول نکرد، مدیر کل وزارتخانه باید بیاید. او نیامد، رییس اداره باید بیاید. بالاخره باید یکی بیاید و توضیح بدهد که چرا این کار انجام نشده است؟

 

* امروز در بازدید از یک شرکت کشاورزی دیدم یک جوانی می گوید من یک فارغ التحصیل بودم و الان در این گونه‌های گیاهی کارهای تحقیقاتی کردم و خروجی آن این است که ارز کمتری از کشور خارج می شود. اتفاقاً این را همه باید بدانند. حاج آقا (امام جمعه واوان) باید این جوان را به عنوان سخنران قبل از خطبه بیاورد و به مردم معرفی بکند. اینطوری است که نماز جمعه از آن حالتی که مثلاً فقط یک عده پیرمرد بیایند خارج می‌شود و امید واقعی در کشور ایجاد می شود و جوانان هم روحیه می گیرند.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------