واکنش لاریجانی به درگیری برخی دراویش با نیروی انتظامی /تشکر از صلابت و درایت پلیس  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,لاریجانی
رییس مجلس شورای اسلامی از عملکرد با صلابت و با درایت نیروی انتظامی در حادثه خیابان پاسداران و نیز از درایت بسیج در برخورد با این واقعه تقدیر کرد.

  ایرنا نوشت:علی لاریجانی در جلسه علنی امروز- پنج شنبه - مجلس شورای اسلامی شهادت پرسنل فداکار نیروی انتظامی و بسیج در حادثه خیابان پاسداران را تسلیت گفت.

 

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: از دقت عمل فرماندهی و پرسنل فدارکار نیروی انتظامی سپاسگزاری می کنم که با صلابت و درایت با رخنه ای که در مسائل امنیتی در تهران ایجاد شد، برخورد کردند. امروز مراسم تشییع پیکر شهدای ناجا و بسیج در این حادثه است، نمایندگان به دنبال شرکت در این مراسم بودند، اما به دلیل برگزاری جلسه علنی، این توفیق از ما سلب شد.

 

لاریجانی با آرزوی توفیق و سلامت برای کارکنان ناجا، به روح شهیدان نیروی انتظامی درود فرستاد.

 

رییس مجلس شورای اسلامی همچنین از اقدامات بسیج قدردانی کرد و گفت: بسیج نیز در این موضوع فعال بود و شهید داد و البته بسیار مناسب، باتدبیر و باصلابت موضوع را مدیریت کردند.

 

دو شب گذشته در یکی از خیابان منطقه پاسداران تهران ناآرامی هایی رخ داد که در نتیجه آن سه نفر از عوامل نیروی انتظامی و دو نفر از نیروهای بسیج به شهادت رسیدند. 

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------