آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,هیت دولت

بیانیه هیئت دولت در خصوص حمله تروریستی دیروز در اهواز/ فردا عزای عمومی اعلام شد

هیئت دولت با صدور بیانیه‌ای حمله تروریستی روز شنبه گذشته به مردم و مدافعان امنیت مردم در اهواز را محکوم کرد. به گزارش سرپوش به نقل از…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


مشایی: حرف زدن تکلیف انقلابی و دینی ماست/ باید پاسخگوی مردم باشم اما نمی‎توانم  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی , مشایی
اسفندیار رحیم مشایی گفت: گناه ما این است که حرف‌های خود را می‌زنیم زیرا این تکلیف انقلابی و دینی ماست.

 ایلنا نوشت: اسفندیار رحیم‌مشایی پیش از انجام جلسه بازپرسی در دادسرای فرهنگ و رسانه گفت: ظاهر این جلسات بازپرسی است ولکن درباره اتهام بحثی نمی‌شود و بحث حقوقی و قانونی صورت نمی‌گیرد، مستند قانونی ارائه نمی‌شود و صرفا حرف‌های ایدئولوژیک و سیاسی گفته می‌شود که این کار خلاف مقررات است.

 

وی با اشاره صحبت‌های رهبری در رابطه با مقوله عدالت تصریح کرد: من به بازپرس گفتم رهبری گفتند که کسی که طرفدار نظام جمهوری اسلامی است معنایش این نیست که از مسئولان انتقاد نکند، حالا ما از دستگاه قضایی انتقاد داریم و شما می‌گویید این مخالفت با نظام است.

 

مشاییی بیان کرد: گناه ما این است که حرف‌های خود را می‌زنیم زیرا این تکلیف انقلابی و دینی ماست.

 

وی گفت: من کسی بودم که برای انقلاب تظاهرات برگزار می‌کردم در آن تظاهرات قرآن و قطعنامه می‌خواندم. مردم به ما اطمینان کردند و به همین خاطر امروز باید پاسخ آنها را بدهیم ولی متاسفانه نمی‌توانیم این کار را کنیم.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------