آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,صفایی فراهانی

صفایی فراهانی: اصلاح‌طلبان با شناخت کامل به روحانی رای دادند و به هیچ عنوان پشیمان نیستند

کسانی که «عبور از روحانی» را مطرح می‌کنند، نگرانی ملی ندارند. اصلاح‌طلبان واقعا چقدر از رای دادن به حسن روحانی و پیشتیبانی از او «پشیمان»…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


حدادعادل: احمدي‌نژاد رايانه‌اي است كه ما نرم‌افزارش را نداريم  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,حدادعادل

 

غلامعلي حدادعادل كه مهمان اين هفته برنامه دستخط بود، از نگاهش به سياست گفت. او با اذعان به اينكه فكر نمي‌كرديم كلا فهرست اصولگرايان در مجلس راي نياورد، در مورد مجلس دهم گفت: من تصور مي‌كنم يك مجلسي است كه هيچ جرياني از جريانات سياسي حاكميت مطلق ندارد.

 

مجلسي است كه دو الي سه جريان به يك شكلي با هم در توازن و تعادل هستند. از دو الي سه طرف به هم فشار مي‌آورند ولي برآيند اين فشارها هيچ جرياني حاكم نيست. حداد عادل انتخابات رياست‌جمهوري دوازدهم را نيز خيلي جدي توصيف كرد و گفت: اصولا از بعد از انتخابات آقاي هاشمي يعني از ۷۶ به بعد، انتخابات رياست‌جمهوري در ايران رقابتي شد. يعني رقابت جدي شده است چون تا آن زمان همه مي‌توانستند نتيجه را پيش‌بيني كنند.

 

ولي از ۷۶ به بعد انتخابات رياست‌جمهوري عرصه رقابت جدي شده است و هر چه زمان مي‌گذرد جدي‌تر مي‌شود. حداد عادل در پاسخ به مجري برنامه كه پرسيد ثبت نام احمدي‌نژاد در انتخابات را پيش‌بيني مي‌كرديد يا خير، گفت: من درباره آقاي احمدي‌نژاد تعبيري دارم كه آن پاسخ همه سوالات شماست. من مي‌گويم آقاي احمدي‌نژاد يك رايانه‌اي است كه ما نرم‌افزارش را نداريم و نمي‌توان پيش‌بيني كرد چه اتفاقي رخ مي‌دهد. او از تصميم اصولگرايان براي حمايت از احمدي‌نژاد در سال‌هاي ٨٤ و ٨٨ دفاع كرد و گفت: هر تصميم سياسي را بايد در مختصات زماني و مكاني خود ارزيابي كرد.

 

 اخبار سیاسی  - اعتماد   

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------