آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,سهیلا جلودارزاده

سهیلا جلودارزاده: لایحه تامین امنیت زنان بیشتر شبیه شیر پاکتی شده است

یک عضو فراکسیون زنان مجلس معتقد است که عدم شفافیت و سلیقه‌ای عمل کردن بخصوص در مورد حقوق مردم باعث می‌شود که نارضایتی زیاد شود و نوای…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


حدادعادل: احمدي‌نژاد رايانه‌اي است كه ما نرم‌افزارش را نداريم  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,حدادعادل

 

غلامعلي حدادعادل كه مهمان اين هفته برنامه دستخط بود، از نگاهش به سياست گفت. او با اذعان به اينكه فكر نمي‌كرديم كلا فهرست اصولگرايان در مجلس راي نياورد، در مورد مجلس دهم گفت: من تصور مي‌كنم يك مجلسي است كه هيچ جرياني از جريانات سياسي حاكميت مطلق ندارد.

 

مجلسي است كه دو الي سه جريان به يك شكلي با هم در توازن و تعادل هستند. از دو الي سه طرف به هم فشار مي‌آورند ولي برآيند اين فشارها هيچ جرياني حاكم نيست. حداد عادل انتخابات رياست‌جمهوري دوازدهم را نيز خيلي جدي توصيف كرد و گفت: اصولا از بعد از انتخابات آقاي هاشمي يعني از ۷۶ به بعد، انتخابات رياست‌جمهوري در ايران رقابتي شد. يعني رقابت جدي شده است چون تا آن زمان همه مي‌توانستند نتيجه را پيش‌بيني كنند.

 

ولي از ۷۶ به بعد انتخابات رياست‌جمهوري عرصه رقابت جدي شده است و هر چه زمان مي‌گذرد جدي‌تر مي‌شود. حداد عادل در پاسخ به مجري برنامه كه پرسيد ثبت نام احمدي‌نژاد در انتخابات را پيش‌بيني مي‌كرديد يا خير، گفت: من درباره آقاي احمدي‌نژاد تعبيري دارم كه آن پاسخ همه سوالات شماست. من مي‌گويم آقاي احمدي‌نژاد يك رايانه‌اي است كه ما نرم‌افزارش را نداريم و نمي‌توان پيش‌بيني كرد چه اتفاقي رخ مي‌دهد. او از تصميم اصولگرايان براي حمايت از احمدي‌نژاد در سال‌هاي ٨٤ و ٨٨ دفاع كرد و گفت: هر تصميم سياسي را بايد در مختصات زماني و مكاني خود ارزيابي كرد.

 

 اخبار سیاسی  - اعتماد   

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------