آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,غلامعلی رجایی

غلامعلی رجایی: موسوی خویینی‌ها که سال‌ها ساکت بود زمان خود هاشمی این حرف‌ها را می‌زد

مشاور مرحوم هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه انتظار می‌رفت موسوی خویینی‌ها که سال‌ها ساکت بود در زمان خود هاشمی این حرف‌ها را می‌زد،‌گفت: اینکه…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


وزیر اطلاعات: از نظر آمریکایی‌ها تروریسمی که در جهت اهداف آنان باشد، محکوم نیست اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,وزیر اطلاعات
وزیر اطلاعات گفت: حاکمیت‌ها باید با اشراف اطلاعاتی اعمال حاکمیت کنند که زمینه‌ای برای شکل‌گیری تروریسم در کشورها به وجود نیاید. 

به گزارش ایلنا، سید محمود علوی در حاشیه دومین کنفرانس مبارزه با تروریسم، در پاسخ به سوالی درباره برنامه آمریکا برای انتقال داعش در جمع خبرنگاران گفت: کافی است در جایی خلاءحاکمیتی وجود داشته باشد، آن وقت آنجا را برای انتقال جریان‌های تروریستی مناسب می‌بینند.

 

وی تاکید کرد: حاکمیت‌ها باید با اشراف اطلاعاتی اعمال حاکمیت کنند که زمینه‌ای برای شکل‌گیری تروریسم در کشورها به وجود نیاید.

 

وزیر اطلاعات در پاسخ به سوالی درباره پشت پرده اینکه چه کشورهایی در اعمال تروریستی در اهواز و چابهار دست دارند، افزود: هم جریان‌های سرویس‌های امنیتی منطقه حضور دارند و هم سیاست‌ها و راهبردهای رژیم صهیونیستی و همچنین آمریکا از این جریان تروریستی حمایت می‌کنند. از نظر آنها تروریسمی که در جهت اهداف آنان باشد، محکوم نیست.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------