بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


بهروز نعمتی: صدا و سیما از مصاحبه دیروزم فقط بخش عذرخواهی دژپسند را پخش کرد اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,بهروز نعمتی
بهروز نعمتی نماینده مردم تهران گفت: صداوسیما متاسفانه به گونه‌ای مصاحبه بنده را پخش کرد که گویا تمام بحث‌ما حمایت از نماینده سراوان بوده است این در حالی است که بنده در مصاحبه سه دقیقه‌ای خود گفتم که عبدالباسط درازهی بابت ادبیاتی که به کار برده عذرخواهی کرده و وزیر اقتصاد نیز از نمایندگان و مجلس عذرخواهی کرد. 

به گزارش ایلنا، بهروز نعمتی در بیان تذکری در صحن علنی مجلس گفت: بنده روز گذشته پس از برگزاری جلسه غیرعلنی درباره کلیپی که از نماینده سراوان منتشر شده بود، گزارشی را درباره این جلسه به خبرنگاران ارائه دادم. این در حالی است که صداوسیما متاسفانه به گونه‌ای مصاحبه بنده را پخش کرد که گویا تمام بحث ما حمایت از این نماینده بوده است این در حالی است که بنده در مصاحبه سه دقیقه‌ای خود گفتم که عبدالباسط درازهی بابت ادبیاتی که به کار برده عذرخواهی کرده و وزیر اقتصاد نیز از نمایندگان و مجلس عذرخواهی کرد.

 

وی تاکید کرد: صداوسیما کلیپ‌های متعددی را در محکومیت این نماینده پخش کرده است، تذکر بنده این است که چرا از مصاحبه سه دقیقه‌ای من یک جمله چندثانیه آن هم درباره عذرخواهی دژپسند پخش کرده است؟ این مسئله بر اساس اصل ۲۵ قانون اساسی مصداق بارز سانسور است.

 

نماینده مردم تهران تصریح کرد: بنده در این باره به دنبال آن بودم که با آقای علی‌عسگری رئیس صداوسیما صحبتی داشته باشم ولی این اتفاق رخ نداد و درخواست بنده این است که به صداوسیما در این باره تذکر دهید.

 

علی مطهری که ریاست جلسه را برعهده داشت در پاسخ به نعمتی اظهار کرد: متاسفانه صداوسیما رویکرد خوبی نسبت به مجلس ندارد. اخیرا نیز صداوسیما مصاحبه‌ای داشت که پیش از شروع آن، مجری برنامه ۸ اتهام به مجلس زد که یکی از آن‌ها این بود که نمایندگان طرح استیضاح را کلید می‌زنند ولی پس از معامله این استیضاح را پس می‌گیرند که کسی پاسخی به او نداد.

 

وی خاطرنشان کرد: گویا اراده‌ای از سوی صداوسیما برای تحقیر مجلس وجود دارد. وقتی نمایندگان امضاهای استیضاح را پس می‌گیرند  به این دلیل است که از توضیحات وزیر قانع می‌شوند بنابراین نباید با این اظهارات ذهن مردم را خراب کنیم. لازم است صداوسیما رویکرد خود را اصلاح کند.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------