آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,غلامعلی رجایی

غلامعلی رجایی: موسوی خویینی‌ها که سال‌ها ساکت بود زمان خود هاشمی این حرف‌ها را می‌زد

مشاور مرحوم هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه انتظار می‌رفت موسوی خویینی‌ها که سال‌ها ساکت بود در زمان خود هاشمی این حرف‌ها را می‌زد،‌گفت: اینکه…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


لاریجانی: کمیسیون‌های تخصصی 15 روز برای بررسی بودجه 98 فرصت دارند اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , لاریجانی
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون‌های تخصصی ۱۵ روز فرصت بررسی لایحه بودجه را دارند و باید پس از آن گزارش خود را به کمیسیون تلفیق تقدیم کنند. 

به گزارش مهر، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی پس از اتمام اظهارات رئیس جمهور درباره بودجه ۹۸ اظهار داشت: طبق آئین نامه ما امروز بودجه را به کمیسیون های تخصصی می‌دهیم تا در اختیار نمایندگان قرار گیرد.

 

وی افزود: کمیسیون های تخصصی پس از توزیع لایحه بودجه، ۱۵ روز فرصت دارند لایحه بودجه را بررسی و گزارش خود را به کمیسیون تلفیق تقدیم کنند.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: همچنین نمایندگان مجلس شورای اسلامی ۱۰ روز فرصت دارند که نظراتشان در مورد بودجه سال آینده را به کمیسیون های تخصصی ارائه دهند. سپس نظرات نمایندگان در کمیسیون های تخصصی باید در کمیسیون تلفیق مورد بررسی قرار گیرد.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------