بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


مذاکرات برای آزادی مرزبانان ربوده شده ادامه دارد / ظریف پیگیری این موضوع است اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,حشمت الله فلاحت پیشه
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آزادی مرزبانان ربوده شده را با جدیت پیگیری می‌کنیم گفت: مذاکرات برای آزادی مرزبانان ربوده شده بین ایران و پاکستان ادامه دارد. حشمت‌الله فلاحت‌پیشه تصریح کرد: در کمیسیون امنیت ملی چندین بار با سفارت پاکستان تماس گرفتیم و در روز گذشته نیز رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس با سفیر پاکستان مذاکره داشته است.

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با تسنیم با تشریح آخرین وضعیت مرزبانان ربوده شده اظهار داشت: در دیپلماسی مرزی و رسمی مذاکراتی برای آزادی مرزبانان در حال انجام است و آقای ظریف نیز پیگیری کرده است.

 

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در کمیسیون امنیت ملی چندین بار با سفارت پاکستان تماس گرفتیم و در روز گذشته نیز رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس با سفیر پاکستان مذاکره داشته است.

 

فلاحت‌پیشه با اشاره به اینکه آزادی مرزبانان ربوده شده را با جدیت پیگیری می‌کنیم گفت: مذاکرات برای آزادی مرزبانان ربوده شده بین ایران و پاکستان ادامه دارد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------