بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


پيش بيني موفقيت زنان با اندازه گيري انگشت !پيش بيني موفقيت زنان با اندازه گيري انگشت !

روزگارنو: هوش و استعداد ، زيبايي و ديگر چيزها را فراموش کنيد ، موفقيت در زندگي زناشويي با اندازه گيري انگشت حلقه نسبت به اندازه انگشت اشاره قابل پيش بيني است.

با توجه به آخرين مطالعات علمي ، طول انگشت حلقه زنان نسبت انگشت اشاره آنان ميتواند معيار خوبي براي پيش بيني مهارت کارآفريني، تعاملات شخصي و معيارهاي ضروري براي موفقيت در زندگي باشد.

 

اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

 

اين تحقيقات توسط دو دانشمند ايتاليايي با مطالعه بر روي هزاران مرد و زن ايتاليايي صاحب شغل و درآمد و يا خانه دار صورت گرفته است . در کنار پرسشهاي مربوط به اين پژوهش از انگشتان دست آنان نيز عکس برداري شد و بعد از بررسي نتايج رابطه معنا داري ميان طول انگشت حلقه و موفقيت در ميان زنان ديده شد.طبق اين مطالعات هرچه انگشت حلقه نسبت به انگشت اشاره بلندتر باشد شانس پيروزي و موفقيت در زندگي و کسب و کار براي زنان بيشتر خواهد بود.

همچنين بلند بودن انگشت حلقه نشانه موفقيت در رقابتهاي ورزشي نيز ميباشد.

در مجموع آنان که از نظر اجتماعي ، شغلي و موقعيتهاي شخصي موفقيت هاي بيشتري داشته اند انگشت حلقه شان در مقايسه با انگشت اشاره بين 10 تا 20 درصد بلندتر بوده است./روزگازنو

 

 چند دقیقه با دانستنی ها

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------