بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


جمع و جورترین جلیقه نجات دنیا تولید شد  اخبار علمی ,خبرهای  علمی,جلیقه نجات
بسیاری از مردم علاقه ای به پوشیدن جلیقه نجات ندارند، زیرا جلیقه های نجات را پوششی دست و پاگیر و حجیم می دانند. اما تولید باریکترین محصول از این دست مشکل یادشده را حل می کند. 

به گزارش مهر به نقل از نیواطلس، این جلیقه نجات که در امریکا تولید شده وینگ من نام دارد و می تواند جان افرادی با بیش از ۴۱ کیلوگرم وزن را نجات دهد.

 

تولید این جلیقه با الهام از جلیقه های ضدعفونی دی اکسیدکربن صورت گرفته و البته محفظه دی اکسید کربن این جلیقه نجات در پشت آن قرار گرفته است.

 

فعال کردن جلیقه یادشده با کشیدن بند سیاه رنگی انجام می شود که به دور قفسه سینه فرد کشیده می شود. با این کار جلیقه نجات مذکور ناگهان باد می کند و فردی که در حال غرق شدن است بر روی آب شناور باقی می ماند. بعد از استفاده نیز به سادگی می توان این جلیقه نجات را از باد خالی کرده و به حالت اول بازگرداند.

 

عرضه انبوه این جلیقه نجات به بازار به زودی توسط شرکت هاید اسپورت واتر آغاز می شود. قیمت این محصول ۱۹۹ دلار اعلام شده است.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------