بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


تصویر یک وسیله نقلیه هوایی الکتریکی را ببینیدیک شرکت کنسرسیوم اروپایی تصمیم دارد در نمایشگاه هوایی پاریس طرح اولیه یک وسیله نقلیه هوایی الکتریکی را رونمایی کند. قرار است این وسیله به دو صورت با سرنشین و بی سرنشین ساخته شود. 

به گزارش مهر به نقل از نیواطلس، کنسرسیوم اروپایی Neva Aerospace در نمایشگاه هوایی پاریس امسال از طرح اولیه یک وسیله نقلیه شخصی VTOL(وسیله ای که به طور عمودی از زمین بلند می شود و فرود می آید)، رونمایی خواهد کرد.

 

این وسیله نقلیه هوایی که AirQuadOne نام دارد، به طور کامل الکتریکی خواهد بود و می تواند در ارتفاع ۹۱۴ متری زمین پرواز کند. همچنین حداکثر سرعت آن در هوا حدود ۸۰ کیلومتر برساعت تخمین زده می شود. وسیله نقلیه با هر بار شارژ می تواند ۲۰ تا ۳۰ دقیقه پرواز کند.

  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,

وزن AirQuadOne حدود ۵۰۰ کیلوگرم است که یک پنجم آن به باتری اختصاص دارد. همچنین باتری را می توان به طور مستقیم به سخت افزاری متصل کرد که در ایستگاه های شارژ خودروهای برقی به کار می رود. علاوه بر آن می توان باتری مصرف شده را با یک نمونه دارای شارژ تمام جایگزین کرد.

  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,

طراحی این وسیله نقلیه هوایی به گونه ای است که می توان آن را به دو صورت دارای سرنشین و بی سرنشین ارائه کرد. در هر دو حالت این وسیله قابلیت حمل ۱۰۰ کیلوگرم بار را دارد. همچنین احتمال دارد شرکت تولید کننده نسخه نیمه الکتریک هیبریدی دستگاه را بسازد که قابلیت یک ساعت پرواز را دارد.

 

علاوه براین موارد جنس بدنه تمام مدل ها از فیبر کربنی بازیافتی ساخته خواهد شد.

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------