عرفانی زاده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


جنگ کیکی +عکسجنگ کیکی +عکس

جشن ها و فستیوال های مختلفی در نقاط مختلف جهان برگزار می شود که در برخی از آن ها حتی رکوردهای گینس نیز شکسته می شود. مسابقات و همچنین جشن های عجیب در دنیا کم نیستند و این جشن ها بیشتر باعث می شود تا مردم لحظاتی را دور هم باشند و کمی به هم نزدیک تر شوند.

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، چند روز پیش در شهر دالاس در تگزاس آمریکا جشنی به مناسبت هفته دلقک ها با نام "جنگ کیک های خامه" برگزار شد.

در این فستیوال 717 نفر در مقابل مرکز خطوط هواپیمایی آمریکا جمع شدند و با کیک های خامه ای شروع به جنگ با یکدیگر کردند و تواسنتد رکوردی را نیز به نام خودشان به ثبت برسانند.

جشن جنگ کیک های خامه,فستیوال جنگ کیکی

در این جشن تمام شرکت کننده ها لباس هایی به سبک دلقک ها به تن کرده بودند و البته پس از پایان جنگ دیگر رنگ لباس ها نیز به رنگ سفید تغییر کرده بود.

مسئولان برگزاری این جشن اعلام کردند که این باعث شد در کنار این جشن رکوردی را نیز به ثبت برسانیم. البته با اینکه این جشن برای اولین بار اجرا می شد اما سازمان گینس اعلام کرده بود که حداقل باید 680 نفر در این جشن شرکت داشته باشند.

جشن جنگ کیک های خامه,فستیوال جنگ کیکی

البته در کنار اینکه رکوردی برای این شهر ثبت شد اما میزان بسیار زیادی مواد غذایی از بین رفت و این مسئله باعث شد تا مسئولین محیطی از ثبت چنین رکوردهایی گلایه کنند.../باشگاه خبرنگاران

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------