بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


این هتل رویاهای کودکانه را برآورده کرد /تصاویریک هتل با دسری که در منوی خود دارد، آرزوی کودکی خیلی از افراد را برآورده کرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،  خیلی از افراد در کودکی آرزوی این را دارند که یک روز کیک یا پیراشکی و یا یک خودرنی خیلی بزرگ را به تنهایی بخوردند و سهمی به کسی ندهند. حالا رستوران یک هتل این آرزو را با دونات 10 پوندی خود برای همه برآورده کرده است.

 

اخبار,اخبار گوناگون,این هتل رویاهای کودکانه را برآورده کرد

 

بر اساس گرازش هافینگتون پست، هتلی در کالیفرنیای آمریکا، پکیج ویژه‌ای به نام «مزاحم نشوید» را همراه اتاق‌های خود ارائه می‌دهد که خاطرات شیرین را در ذهن اقامت‌کنندگان این هتل به جای می‌گذارد.

 

اخبار,اخبار گوناگون,این هتل رویاهای کودکانه را برآورده کرد

 

بر اساس این گزارش، این پکیج خدمات به اقامت‌کنندگانی ارائه می‌شود که همراه با پول اتاق، مبلغ 219 دلاری آن را بدهند. این بسته خدماتی شامل یک دونات 10 پوندی است که به اندازه یک کیک است و به همراه آن میلک شیک هم ارائه می‌شود تا کسانی که از 10 پوند شکر سیر نشدند با آن‌ها از خود پذیرایی کنند.

 

اخبار,اخبار گوناگون,این هتل رویاهای کودکانه را برآورده کرد

 

گفتنی است؛ این هتل اعلام کرده که افراد خواستار این بسته خدماتی باید از قبل برای اتاق‌هایی که این خدمات را دارند، اقدام کنند چرا که این خدمات به اتاق‌های معدودی ارائه می‌شود.

 

 

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------