عجیب ترین شیوه رزرو کردن میز در سنگاپورشیوه‌ای جالب برای رزرو کردن میز در سنگاپور به کار می‌رود که توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب کرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، سنگاپور یکی از شهرهای بزرگ جهان با ترکیبی از فرهنگ آسیایی و اروپایی و سرشار از مکان‌ها و دیدنی‌های جذاب است که خیلی از توریست‌ها و گردشگران برای دیدن این جاذبه‌های گردشگری به این شهر سفر می‌کنند. در سنگاپور رستوران‌های فراوانی برای افرادی که مایلند غذاهای محلی این کشور را تجربه کنند و یا تمایلی به امتحان کردن غذاهای بیگانه ندارند، وجود دارد که منوی برخی از آن‌ها شامل غذاهای خارجی و برخی دیگر شامل غذاهای محلی هستند.

اما نکته بسیار مهم که دانستنش خالی از لطف نیست ،روش رزرو میز در رستوران است. روشی که دیگر نیاز به تصویر رزرو،بیعانه دادن و... نیست.

مشتریان برای رزرو یک میز، دستمال جیبی خود را بر روی میز مورد نظر می‌گذارند.این بدان معنا است که از آن لحظه به بعد میز در اختیار آن‌ها قرار گرفته و کسی غیر از شخص مورد نظر اجازه نشستن بر روی آن را ندارد.

 

اخبار,اخبار گوناگون,رزرو کردن میز در سنگاپور

 

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------