بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


تاکسی‌های خودران پرنده در دبی /تصاویرتاکسی‌های خودران پرنده که مفیدترین راه حل برای کاهش آلودگی هوا و ترافیک هستند از ماه جولای در آسمان دبی آغاز به کار خواهند کرد. . .

به گزارش  فارس، در چند سال اخیر بحث‌های زیادی در ارتباط با خودروهای خودران شده و حتی در بعضی از کشورها در حال حاضر استفاده می‌شود. 

 

در شرایط پیشرفته‌تر برای کاهش آلودگی و ترافیک قرار است در برخی کشورها از خودروهای خودران پرنده استفاده شود تا نقش مؤثری در کاهش ترافیک ایفا کنند. 

 

یکی از این کشورها امارات است که در حال برنامه ریزی برای معرفی سامانه تاکسی های خودران پرنده تا اواخر سال جاری میلادی است.

 

این خودروهای پرنده که با انرژی برق کار می‌کنند، آزمایشات نهایی‌شان با مؤفقیت انجام شده و بر اساس برنامه‌ریزی‌ها و پیش‌بینی‌ها تا سال 2030 یک چهارم وسایل حمل و نقل در کشور امارات را خودروهای بدون راننده تشکیل خواهند داد.

 

این خودران پرنده قادر است در طول یک ساعت مسافت 100 کیلومتر را در ارتفاع 300 متری طی کند. تنها کافی است مسافر این تاکسی خودران مقصد خود را انتخاب کند تا این وسیله نقلیه با پرواز در مسیر تعیین شده وی را به نقطه مورد نظر برساند.

 

این خودران پرنده از سوی یک شرکت چینی سازنده پهپاد ساخته شده است و بر اساس برنامه‌های تعیین شده برای آن امکان برخورد هوایی به علت قرار گرفتن خودروی پرنده دیگری در مسیر مشابه وجود ندارد. 

 

این خودروهای خودران از ماه جولای در دبی آغاز به کار خواهند کرد. 

 

اخبار,اخبار گوناگون,تاکسی‌های خودران پرنده در دبی

 

اخبار,اخبار گوناگون,تاکسی‌های خودران پرنده در دبی

 

اخبار,اخبار گوناگون,تاکسی‌های خودران پرنده در دبی

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------